Hľadať...

Zlaté glóbusy 2024 – najkrajšie outfity hviezd z červeného koberca

2 min.

V noci zo 7. na 8. januára 2024 sa v Los Angeles konal 81. ročník odovzdávania cien Zlatý glóbus. Nominované hviezdy, vrátane Dua Lipa, Margot Robbie a Rosamund Pike, ako vždy zaujali svojimi veľkolepými outfitmi. Pozrite si najlepšie kreácie z červeného koberca, ktoré zodpovedajú trendom na rok 2024.

Zlaté glóbusy sú krásnym podujatím, ktoré vám umožní ponoriť sa do filmového umenia, obdivovať najväčšie hviezdy a kreácie z červeného koberca, ktoré vyvolávajú veľké emócie.

festival

Dua Lipa, nominovaná v kategórii „najlepšia pieseň“ za film „Barbie“, rozhodne vynikla svojím outfitom na tohtoročnom odovzdávaní cien Zlatý glóbus. Speváčka zvolila model od módneho domu Schiaparelli. Všetko nasvedčuje tomu, že viktoriánsky štýl sa vrátil nielen na prehliadkové móla, ale aj na červený koberec. Čierne šaty v tvare presýpacích hodín boli zdobené zlatými prvkami vytvárajúcimi tvar skeletu. Módnych kritikov zaujal aj náhrdelník z archívnej zbierky Tiffany and Co. z roku 1962.

Zlaté glóbusy 2024 kreácie Dua Lipa
Photo by Jon Kopaloff/WireImage/Getty Images

Christina Ricci, nominovaná za úlohu v seriáli “Yellowjackets”, oslnila tvorbou módneho domu Fendi. Béžové čipkované šaty, ktoré zapadajú do extrémne hot sheer trend, krásne zvýraznili herečkinu alabastrovú pleť. Vzhľad dotvorili čierne lodičky a listová kabelka kontrastujúce so šatami, ako aj čierne nalakované nechty, ktoré budú tento rok mimoriadne módne. Strieborné, trblietavé a priehľadné oblečenie je jedným z najsilnejších trendov jari, preto sa pri dopĺňaní šatníka na nadchádzajúcu sezónu oplatí inšpirovať štýlom hviezd. Sme za!

Zlaté glóbusy 2024 kreácie Christina Ricci
Photo by Amy Sussman/Getty Images

Film “Barbie” bol tento rok nominovaný na viac Zlatých glóbusov ako ktorýkoľvek iný predtým. Vďaka tomu vyzerala Margot Robbie na 81. slávnostnom odovzdávaní cien ako skutočná Barbie! Hviezda filmu (ktorý má dokonca svoj vlastný trend – barbiecore) zvolila trblietavý ružový outfit od Armaniho. Šaty boli inšpirované šatami, ktoré mala na sebe „Superstar Barbie“ v roku 1977. Jemný make-up, prirodzený účes a nechty sauté spôsobili, že herečka vyzerala mimoriadne sviežo a žensky.

Zlaté glóbusy 2024 kreácie Margot Robbie
Photo by Lionel Hahn/Getty Images

Mohlo by sa vám páčiť: Farba roka 2024 od Pantone je zvolená! Inštitút predstavuje farbu Peach Fuzz >>>

Kombinácia bielej a čiernej vládne túto sezónu nielen na prehliadkových mólach, ale aj na červenom koberci. Ďalšia hviezda filmu „Barbie“, ktorý bol ocenený v dvoch kategóriách, sa rozhodla dokázať, že aj outfity s nohavicami majú na červenom koberci svoje miesto. Ariana Grennblatt zvolila čierno-biely styling od francúzskeho módneho domu Saint Laurent. Klasickú bielu košeľu spojila so zamatovými nohavicami s vysokým pásom dlhými až po zem. Vzhľad bol zdobený množstvom šperkov: strieborné prstene na takmer každom prste a náhrdelník Chopard.

Zlaté glóbusy 2024 kreácie Ariana Greenblatt
Photo by Tommaso Boddi/Getty Images

Outfit nominovanej na najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme „Saltburn“ Rosamund Pike patrí rozhodne k najkrajším na tohtoročných Zlatých glóbusoch. Pike zvolila čierne vzdušné šaty Dior s čipkovanými kvetmi, ktoré budú hitom nadchádzajúcej jari. Pozornosť však upútal práve nezvyčajný fascinátor. Herečka, ktorá po nedávnej nehode na lyžovačke utrpela zranenia tváre, potrebovala niečím zakryť modriny. A hoci už bolo do ceremónie všetko zahojené, filmová Elspeth si tento doplnok zamilovala natoľko, že sa ho rozhodla nevzdať. Myslíme, že to bolo dobré rozhodnutie, pretože vyzerala úžasne!

Zlaté glóbusy 2024 kreácie Rosamund Pike
Photo by Steve Granitz/FilmMagic

Mohlo by vás zaujímať >>> Zlaté kabelky, strieborné lodičky, náušnice so zirkónmi – pozrite sa, aké trblietavé doplnky majú trendsetterky vo svojich šatníkoch

Hlavná fotografia: Lionel Hahn/Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News