Hľadať...

New York street style: Irina Shayk v šatách od Rage Age!

1 min.

Ak si niečo oblečie topmodelka Irina Shayk, o chvíľu to chcú mať vo svojom šatníku ženy na celom svete. Modelingová ikona kráčajúca ulicami New Yorku mala tentokrát na sebe čierne šaty poľskej značky … Rage Age. Ktorý model si vybrala a ako ho štylizovala? Čítajte nižšie!

festival

Irina Shayk je topmodelka, ktorá si už roky buduje svoj každodenný štýl miešaním špecializovaných značiek s tými, ktoré vytvorili poprední dizajnéri, ktorí sú mimochodom často jej priateľmi. Vo svojich outfitoch sa zameriava na jednoduché veci ženských strihov, ktoré dotvára nevšednými kombináciami či doplnkami. Tentoraz ju paparazzi zachytili v uliciach New Yorku v outfite, v ktorom hrajú hlavnú úlohu šaty poľskej značky.

Irina zvolila jednoduché čierne zavinovacie šaty od značky Rage Age, ktorej modely sú dostupné len na MODIVO. Aby prelomila ženský charakter outfitu, obula si vyššie biele ponožky a hrubé kožené Chelsea boots, teda mohutné topánky na hrubej podrážke. Ide o jednoduchý, nadčasový look, ktorý bude ideálny na každodenné nosenie.

Irina Shayk v satach od Rage Age a v Chunky BootsIrina Shayk v satach od Rage Age a v Chunky BootsIrina Shayk v satach od Rage Age a v Chunky Boots

Cierne saty od Rage Age

Šaty od Rage Age, ktoré si Irina Shayk vybrala do svojho šatníka, nájdete tu.

Ak chcete trocha pozmeniť Irinin vzhľad, veľmi podobné Chelsea čižmy v štýle Chunky s gumenou prednou časťou nájdete v sortimente nasledujúcich značiek:

Nezabudnite na biele vyššie ponožky, ktoré mala modelka tiež na sebe:

A samozrejme ani na tmavé okuliare, s ktorými sa hviezdy nikdy nelúčia:

Mohlo by sa vám páčiť >>> Značka pre maximalistov a trendsetterov – objavte kampaň Rage Age na sezónu jar-leto 2022 s účasťou Iriny Shayk a Jona Kortajarena

Trendy a Tipy
Insta News