Hľadať...

Kampaň MODIVO priamo z Hollywoodu – spoznajte kolekciu vytvorenú v spolupráci s Evou Longoriou

1 min.
V tem članku:

Je nám cťou pochváliť sa novým projektom a kolekciou obuvi, ktorá vznikla v spolupráci s Evou Longoriou. Kolekcia hviezdy svetového formátu je dostupná exkluzívne len v našom internetovom obchode. Kolekcia Evy Longoriovej je štýlovým riešením pre ženy, ktoré vedia oceniť tú najvyššiu kvalitu a pohodlie. Súčasťou kolekcie jar/leto 2020 sú nadčasové modely od lodičiek, šľapiek, poltopánok až po štýlové sneakersy. Kolekcia je založená na farbách typických pre štýl Evy Longoriovej. Medzi elegantnými neutrálnymi odtieňmi prevláda béžová, biela, čierna a zlatá. Eve záleží predovšetkým na harmónii medzi kvalitou a pohodlím, preto boli v kolekcii topánok použité len tie najkvalitnejšie materiály.

18

festival

Produkty, ktoré vznikli v spolupráci s hviezdou, sú inšpirované jej jedinečným štýlom a tvoria dokonalú súhru nadčasovej klasiky a rafinovaného looku. Eva Longoria nie je len herečka, ale pôsobí aj ako producentka, režisérka a aktivistka. Jej kolekcia je určená pre podobne dynamické ženy, ktoré hľadajú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a dokážu oceniť kvalitu a pohodlie.

„Mojou múzou sú silné a odvážne ženy z celého sveta, ktoré vedia, čo je v živote dôležité. Chcem ich inšpirovať a podporovať v rozvíjaní sebavedomia. Kolekciu som preto navrhla tak, aby bola štýlová a praktická – taká, ktorá ich bude viesť pracovným či súkromným životom,“ prezradila Eva Longoria.

V jarnej kolekcii značky Eva Longoria bude k dispozícii viac než 130 rôznych modelov topánok, z ktorých sa viac ako 60 objavilo online. Ďalšie kúsky sa budú postupne objavovať na stránke MODIVO.sk.

19

Premiéru značky odštartovala jej kampaň. Hlavnou hviezdou bola samozrejme Eva Longoria. Konala sa v herečkinom rodnom meste Los Angeles. Fotografie a reklamný spot dokonale vystihujú najnovšiu kolekciu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na ich tvorbe.

photo @turczynska_⁠ ⁠styling @charroxstylist⁠ ⁠hair @kenpaves⁠ ⁠makeup @beautybyelan⁠ ⁠haircolor @saintasylum⁠ ⁠production @ilmatic_x

Trendy a Tipy
Insta News