Hľadať...

Festival v Cannes 2022 sa začal! Outfity hviezd, ktoré prišli na úvodné gala, sú nádherné. Pozrite si tie najlepšie z nich

Čaká nás 12 dní módy na najvyššej úrovni a viac ako 50 filmových premiér vrátane mnohých veľmi očakávaných titulov, pretože práve odštartoval 75. ročník filmového festivalu v Cannes. Outfity hviezd, ktoré prišli na otvárací galavečer, potešil módnych kritikov aj fanúšikov tohto odvetvia. Nižšie uvádzame zoznam tých najkrajších výtvorov, ktoré bolo možné vidieť na červenom koberci.

Caroline Daur a Eva Longoria sú len niektoré z mien, ktorých prítomnosť dodala lesk otváraciemu galavečeru 75. ročníka festivalu v Cannes.

Eva Longoria v ciernych priehladnych tylovych satach zdobenych flitrami

Dominique Charriau via Getty Images

Eva Longoria, herečka, ktorá sa do povedomia širšieho publika dostala v seriáli „Zúfalé manželky“, sa na filmovom festivale v Cannes objavila v čiernych polopriehľadných tylových šatách zdobených flitrami. Musíme uznať, že v nich vyzerala naozaj fenomenálne.

Caroline Daur v kratkych flitrovych satach v malinovom odtieni, topankach na platforme a s kabelkou Valentino

Gisela Schober via Getty Images

Flitre si našli svoje miesto aj v outfite influencerky Caroline Daur, ktorú na Instagrame sledujú milióny fanúšikov. Blondínka mala na sebe krátke flitrové šaty v malinovom odtieni, farebne zladené módne topánky s platformou na vysokom opätku a kabelku Valentino.

Frederique Bel v kratkych modrych satach s perim, kabelkou, tylovou vleckou a v modrych lodickach

Stephane Cardinale-Corbis via Getty Images

Frédérique Bel, fenomenálna francúzska herečka známa z filmu “Čo sme komu urobili?” sa na červenom koberci objavila vo francúzskom štýle. Krátke modré šaty s perím a zladenou kabelkou, tylová vlečka a modré lodičky na nízkom geometrickom opätku vytvárajú večerný parížsky elegantný look, vďaka ktorému vyzerala ako Jane Birkin.

Emilia Schule v korzete a sortkach s bielou vleckou

Stephane Cardinale-Corbis via Getty Images

Emilia Schüle, ruská herečka, ktorá si zahrala vo filme „Berlin Station“, sa na otváracom gala 75. ročníka filmového festivalu v Cannes objavila v pomerne originálnom outfite, ktorý pozostával z kompletu: korzet + šortky s bielou vlečkou. Bohaté šperky vyvážil hladký účes.

Julianne Moore v ciernych, dlhych, trblietavych satach s hlbokym vystrihom a so zelenym diamantovym nahrdelnikom

Stephane Cardinale-Corbis via Getty Images

Hviezda svetovej kinematografie a hollywoodskej produkcie Julianne Moore zažiarila na červenom koberci v klasickom outfite v jej vlastnom štýle. Čierne, dlhé, trblietavé a rozšírené šaty s hlbokým výstrihom a zeleným diamantovým náhrdelníkom, ktorý zdôraznil mimoriadnu krásu herečky.

Hlavná fotografia: Gisela Schober via Getty Images

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News