Hľadať...

Frootwear na MODIVO: objavte ekologickú obuv vyrobenú z prírodných materiálov!

Frootwear je poľská ekologická značka športovej obuvi. Produkty brandu sa vyznačujú dokonalým minimalistickým dizajnom a inovatívnymi výrobnými metódami. Surovinou, ktorá sa používa pri ich výrobe, sú zvyšky ovocia. Topánky Frootwear sú už dostupné na MODIVO!

836

Frootwear, teda inovatívna výrobná metóda a minimalistický dizajn 

Každý pár topánok Frootwear vzniká z materiálov pochádzajúcich z recyklácie. Ich hlavnou zložkou sú zvyšky ovocia, o. i. jabĺk, hrozna či ananásu. Podšívka sa zasa získava z kukurice taktiež pochádzajúcej z recyklácie. Získavajú sa pomocou najnovších metód. Značka dbá o to, aby bola uhlíková stopa pri výrobe obuvi čo najmenšia a práve vďaka tomu je ekologickejšia. Všetky sneakersy vznikajú ručne vo vlastnej fabrike na juhu Poľska, čo je zárukou transparentnej výroby.

837

838

Obuv ideálna ku každému outfitu

Topánky Frootwear sú dostupné v bielej, čiernej a krémovej farbe. Vďaka univerzálnym farbám a nadčasovému strihu sú tieto topánky ideálnym základom každého outfitu. Minimalistický dizajn sa osvedčí v outfitoch s jednoduchými džínsami, mikinou a tričkom. Dokonale budú ale vyzerať aj v odvážnejších outfitoch, napr. s kostýmom alebo dlhými šatami. Topánky Frootwear sú precízne prepracované, vďaka čomu produkty značky zaisťujú ideálny komfort a maximálny pocit pohodlia.

Byť eko je v móde tak, ako ešte nikdy pred tým! Objavte produkty značky Frootwear na MODIVO.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News