Hľadať...

Ženskosť a elegancia v podobe značky Notes du Nord. Čo sa oplatí vedieť o tejto škandinávskej značke?

Notes du Nord je škandinávska značka, ktorej dizajn je inšpirovaný minulosťou, súčasnosťou, prírodou a silnými ženami. Práve ženskosť a sila sú pevne zakorenené v DNA značky. Dizajnérka a zakladateľka značky vytvára elegantné a zároveň ležérne oblečenie pre ženy, ktoré si trúfajú byť iné. Zoznámte sa s históriou značky a pozrite si najnovšiu kolekciu na sezónu jar-leto 2022, ktorá je teraz dostupná na MODIVO!

Motto značky Notes du Nord znie: „Výnimočná už ste – a preto sa tak oblečte“ a má povzbudiť ženy na celom svete, aby zdôrazňovali svoju originalitu. 

Značka Notes du Nord bola založená v roku 2016 v Kodani dizajnérkou a kreatívnou riaditeľkou Sarou Sode. Názov značky odkazuje na škandinávsku módu so ženským akcentom, ktorá dokonale odráža ducha značky. Sarine návrhy sú nasiaknuté atmosférou art-deco v kombinácii so severskou strohosťou, a preto kolekcia značky obsahuje očarujúce šaty s naberanými rukávmi a volánmi, ale aj minimalistické úpletové modely. Oblečením Notes du Nord budete vyčnievať z davu bez toho, aby ste boli príliš extravagantné.

Zena v ruzovom overale

Fot. Tlačové materiály

Dve zeny vo vzorovanych outfitoch

Fot. Tlačové materiály

Zena v ciernej bluzke a bielych nohaviciachFot. Tlačové materiály

Poslaním značky Notes du Nord je dodávať ženám perfektne ušité oblečenie, v ktorom sa budú cítiť sebavedomo a krásne ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Každá nová kolekcia pozostáva z dôkladne premyslených návrhov, ktoré sa vyznačujú originálnymi detailmi, ženskými strihmi zvýrazňujúcimi siluetu, farbami a kvetinovou potlačou. Kvety, ktoré dizajnérka miluje, sú ochrannou známkou značky. Nenájdete ich len na oblečení, ale aj v butiku v Kodani a ďalších mestách, v kancelárii značky a pri oficiálnom uvedení kolekcie.

Dve zeny vo vzorovanych outfitoch

Fot. Tlačové materiály

Škandinávske módne značky sa zameriavajú predovšetkým na kvalitné oblečenie a udržateľnú výrobu. Nie je tomu inak ani v prípade Notes du Nord. Značka vyrába odevy z ušľachtilých a ekologických tkanín, akými sú ECOVERO™ viskóza, ECONYL®, organický hodváb alebo recyklovaný polyester. Značka tiež deklarovala, že do roku 2023 bude 80% jej kolekcií vyrábaných udržateľným spôsobom.

To, čo značku Notes du Nord odlišuje od konkurencie, je estetika založená na nadčasovej kráse, ktorú nájdete v malých detailoch, ženských strihoch a jemných farbách. Značka však nezabúda ani na najnovšie trendy, ktoré rozumne komponuje do svojich kolekcií.

Zena v zelenych hodvabnych satach

Fot. Tlačové materiály

Na sezónu jar-leto 2022 značka ponúka šaty v romantickom štýle s naberanými rukávmi zdobenými jemnou kvetinovou potlačou, hodvábne a flitrové kreácie ideálne na letné príležitostné párty, vzdušné vichy-check šaty a nadčasovú klasiku: kožené nohavice, úpletové šaty alebo biele košele s volánmi.. V najnovšej kolekcii značky nechýbajú ani plavky dokonale zvýrazňujúce prednosti postavy, ale ani hodvábne šatky a slamené klobúky.

Zena v dlhych vzorovanych satach

Fot. Tlačové materiály

Dve zeny vo vzorovanych plavkach

Fot. Tlačové materiály

Zena v dlhych ciernych satach

Fot. Tlačové materiály

Notes du Nord je značka, ktorá vytvára oblečenie s ohľadom na ženskú silu a pohodlie. V sortimente sú nielen vzdušné a elegantné šaty, ale aj pohodlné športové súpravy v najmódnejších farbách sezóny.

Zena v zelenej sportovej suprave

Fot. Tlačové materiály

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News