Hľadať...

Pánske tričko: módny a univerzálny základ ku každému outfitu

Je univerzálne, nadčasové, pohodlné a osvedčí sa kedykoľvek počas roka. Pánske tričko je povinným prvkom šatníka každého muža. V zime si ho môžete obliecť pod vlnený sveter a na jeseň ku kardigánu. Jar je obdobím, kedy bude tričko vyzerať skvele pod rozopnutou košeľou, za to v lete tvorí skvelý duet so šortkami. Pánske tričko nemôže chýbať ani vo vašom šatníku.

Len ťažko by ste hľadali muža, ktorý nemá vo svojom šatníku aspoň zopár tričiek s krátkymi rukávmi. Tie delíme okrem iného na: basic – biele alebo v neutrálnych farbách, farebné, s potlačou alebo polo košeľou s golierom. Môžete si vybrať medzi oversize pánskymi tričkami, ktoré sa hodia k úzkym nohaviciam (tzv. slim fit). Rozhodnutie je len na vás a obchod MODIVO vám uľahčí výber.

Pánske tričko: basic

Pre všetkých mužov, ktorí majú radi klasický casual a veľmi dobre vedia, čo to znamená kapsulový šatník, bude najvhodnejším kúskom basic pánske tričko v neutrálnych farbách. Muži si najčastejšie vyberajú tričká v troch základných farbách: biele, čierne alebo béžové. Ich obrovskou výhodou je praktické využitie. Pokiaľ máte v šatníku tričká v týchto farbách, vytvoríte veľké množstvo rôznych outfitov. Tmavé tričká noste s rovnako tmavými košeľami alebo svetrami (alebo k tmavým nohaviciam), za to svetlé tričká si oblečte k svetlým farebným vrchným kúkom oblečenia.

716

Tommy Hilfiger pánske tričko / Pánske tričko Tommy Hilfiger

Rozhodne sa pozrite na ponuku značky Tommy Hilfiger, v ktorej nájdete veľké množstvo pánskych tričiek v základných farbách, ktoré využijete v ľubovoľnom outfite.

Polokošeľa od Lacoste

Polo košeľa je skvelým príkladom pánskej elegancie v športovom prevedení. V tomto prípade nemôžeme nespomenúť značku Lacoste, pretože sa považuje za poprednú značku v tejto oblasti. Polokošeľa s vyšitým krokodílom patrí k najobľúbenejším modelom tričiek na svete.

Dnes, pokiaľ je reč o pánskych polo košeliach, snáď prvá vec, ktorá nám napadne, je zelený krokodíl. V lete noste polo košeľu k šortkám a vyberajte si predovšetkým tie farebné. Počas chladnejších dní si ich obliekajte pod sveter a vytiahnite golier, vďaka čomu vytvoríte módny a elegantný outfit.

717Červená polokošeľa Lacoste / Biela polokošeľa Lacoste

Pánske tričko s potlačou

Aby ste oživili svoj outfit, dodali mu trocha charakteru a originality, rozhodnite sa pre tričko s potlačou. Môže to byť logo značky, nápis alebo pokojne aj animovaný film. Zábavné tričká sú stále veľmi obľúbeným kúskom oblečenia aj medzi mužmi. Či už ide o známu postavu z komixu Marvela, názov obľúbenej kapely alebo aj originálny text. Tričko s potlačou vám umožní prejaviť sa, pričom budete vyzerať skvele!

718Biele tričko s potlačou MC2 SAINT BARTH / Tmavomodré tričko s potlačou Polo Ralph Lauren

Všetky produkty nájdete v internetovom obchode MODIVO.sk.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News