Letné festivaly začínajú ZISTIŤ VIAC

Hľadať...

Original Marines a Abel&Lula, teda nové detské značky na MODIVO. Čo sa o nich oplatí vedieť?

1 min.
V tem članku:

V sortimente MODIVO si módne návrhy špičkových značiek nenájdu len dospelí, ale aj deti. Snažíme sa poskytnúť široký výber modelov aj pre našich najmenších zákazníkov. Dbáme na to, aby sa na zozname detských značiek, ktoré sa pripájajú k MODIVO, neustále objavovali nové značky ponúkajúce to najlepšie. Tentoraz sú to Original Marines a Abel & Lula. Čo stojí za to vedieť o týchto dvoch značkách?

Dievca v bielych satach s volanmi

festival

Abel & Lula je značka pre rodičov a deti, ktorí sa radi spoločne pripravujú na pekné príležitosti. Jej kolekcie majú šik, svetlý, jemný, elegantný a kozmopolitný vzhľad. Ide o detskú značku premium, ktorá spája tradíciu a modernosť, ako aj inováciu a remeselného ducha. Značka, ktorá si dáva záležať na každom detaile svojho oblečenia. Ich prednosti sú viditeľné v atraktívnom dizajne, kvalite látky a vynikajúcom spracovaní. Ak teda hľadáte detské oblečenie na špeciálne príležitosti, v sortimente Abel & Lula ich určite nájdete.

Chlapec a dievca v obleceni Original Marines

Original Marines začínali s jednoduchým dizajnom bieleho trička, ktorý by podľa tvorcov značky nemal chýbať ani v detskom šatníku. Postupom času objavili nové štýly a dostali sa na nové kontinenty. K vytváraniu nových detských línií ich inšpiruje fakt, že kedysi deti vyrastali v produktoch Original Marines a teraz toto oblečenie vyberajú pre svoje deti, vďaka čomu je ich príbeh príbehom značky. Biele tričko je ikonickým produktom značky. Od roku 1983 do roku 1992 sa predalo asi 25 miliónov kusov. K obľúbenosti tejto značky prispelo aj podpísanie dlhodobej licenčnej zmluvy s Warner Bros na používanie Looney Tunes, ktorá je stále v platnosti. Odvtedy je vývoj ich siete predajní veľmi dynamický: 505 franšízových a 65 vlastných predajní v Taliansku a 140 v Európe, Ázii a Afrike.

Fotografie: tlačové materiály

Trendy a Tipy
Insta News