Letné festivaly začínajú ZISTIŤ VIAC

Hľadať...

Nové pánske značky na MODIVO: s.Oliver, Criminal Damage, Tom Tailor, Kaotiko – objavte ich sortiment!

2 min.

Prelom jari a leta a blížiace sa výpredaje sú ideálnym časom na doplnenie šatníka o potrebné oblečenie a doplnky. Urobíte to ako vždy na MODIVO! Špeciálne pre vás neustále rozširujeme náš sortiment o špičkové značky z celého sveta, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom a najvyššou kvalitou. Zoznámte sa s novými značkami v ponuke MODIVO a nakúpte ešte dnes!

Hľadáte smart casual oblečenie alebo uprednostňujete streetwear módu? V sortimente s.Oliver, Criminal Damage, Tom Tailor a Kaotiko nájdete všetko, čo potrebujete!

festival

Muz v bielom tricku a modrej bunde

Fot. Tlačové materiály

S.Oliver je nemecká módna značka s dlhoročnou tradíciou. Spoločnosť bola založená v roku 1969 v Rottendorfe a v súčasnosti sa jej predajne nachádzajú vo viac ako 30 krajinách na celom svete, napr. v Poľsku, Rakúsku, Švajčiarsku či Taliansku. S.Oliver je príkladom univerzálnej značky, v ktorej kolekciách si každý nájde to svoje – od tričiek s potlačou, cez casual košele a basic svetre, až po módne sneakersy. Dizajnéri vynakladajú maximálne úsilie, aby zabezpečili, že kolekcie pozostávajú z vysokokvalitného oblečenia, ktoré dokonale spĺňa každodenné potreby. Dobrou správou je, že oblečenie s.Oliver snáď nikdy nevyjde z módy a v kombinácii s doplnkami a topánkami získajú každodenné outfity jedinečný charakter.

Muz v tricku s potlacou Criminal Damage

Fot. Tlačové materiály

Criminal Damage je značka, ktorá bola založená v roku 1991 v Londýne. Jej oblečenie je spojením športovej ľahkosti s rockovým nádychom, a preto je skvelou voľbou pre mužov, ktorí odevmi prejavujú svoj životný štýl, energiu a vášeň. Medzi odevmi Criminal Damage nájdete mäkké bavlnené mikiny, tričká a tepláky s množstvom potlačí, záplat a vzorov. Vďaka tomu sa perfektne hodia do streetwear štýlu, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj na večierky s priateľmi. Za pozornosť stoja aj topánky Criminal Damage, vrátane nízkych a vysokých sneakersov, ktoré sú perfektným doplnkom k voľnému outfitu.

Tom Tailor je ďalšou nemeckou značkou, ktorá sa zaradila do ponuky MODIVO. Značka bola založená v roku 1962 a do jej portfólia patrí viacero odevných línií vrátane TOM TAILOR CASUAL a TOM TAILOR DENIM, kde základom sú samozrejme džínsy a iné oblečenie vo voľnom mestsko-športovom štýle. Ponuka značky Tom Tailor dokonale vyhovuje potrebám energických, mladých ľudí, ktorí oceňujú módny vzhľad za dobrú cenu, ale aj starších ľudí – ktorí oceňujú nadčasovú klasiku vo voľnej edícii. Na MODIVO nájdete hladké polokošele, tričká s potlačou, casual džínsové a látkové šortky, ale aj topánky.

Muz v mikine Kaotiko

Fot. Tlačové materiály

Značka Kaotiko bola založená v slnečnej Barcelone v roku 1999 ako odpoveď na potreby ľudí, pre ktorých je oblečenie niečím viac ako len oblečením – je to životný štýl. Dizajn značky je inšpirovaný španielskymi ulicami a svojou ponukou oslovuje najmä generáciu Z a ľudí od 15 do 30 rokov. Mikiny a tričká Kaotiko zdobia okrem iného obrázky z tarotových kariet, obrázky planét alebo iné astrologické potlače. Zakladatelia značky sa zameriavajú na zodpovednú spotrebu, preto je ich hlavným cieľom zvýšiť množstvo materiálov z udržateľnejších zdrojov a zachovať lokálnu produkciu.

Fotografie: tlačové materiály

Trendy a Tipy
Insta News