Hľadať...

“Levi’s® 501®. Číslo, ktoré všetko zmenilo“- pozrite si originálnu kampaň na oslavu 150. výročia kultových džínsov Levi’s

V tem članku:

Zapínanie na gombíky, rovný strih, červená vsadka – to je charakteristika kultových džínsov Levi’s® 501®, ktoré sú na trhu už takmer 150 rokov. Oslavujúc minulosť, súčasnosť a budúcnosť milovaných nohavíc po celom svete, vytvorila americká značka kampaň „Levi’s® 501®“. Číslo, ktoré všetko zmenilo.” Ukázali sa v nej okrem iného rapper Kid Cudi, dizajnér Tremaine Emory a štylistka Gabriella Karefa-Johnson.

Džínsy 501® sú kultovým modelom nohavíc Levi’s®, ktorý navždy zmenil svet módy. Hoci od výroby prvého modelu uplynulo už takmer 150 rokov, džínsy, ktoré milujú umelci, hudobníci a influenceri z celého sveta, sú stále jedným z najžiadanejších kusov oblečenia.

Značka Levi’s® je zosobnením klasického a ležérneho amerického štýlu. Jej história siaha až do roku 1873, kedy Levi Strauss & Co. oficiálne získal patent na medené nity v džínsových pracovných kombinézach. V dôsledku toho bol o niekoľko rokov neskôr navrhnutý ikonický model 501®. Nohavice Levi’s® sa stali výrazom mladistvej rebélie a kreatívneho sebavyjadrenia. Priniesli revolúciu na módnom trhu a dokázali, že jediný kus oblečenia môže byť východiskovým bodom pre vytvorenie osobitého štýlu každého človeka.

Gia Seo

Či si už vyberiete vintage štýl, roztrhané a široké džínsy v štýle grunge z 90. rokov alebo klasické nohavice s rovným strihom, model Levi’s® 501® nikdy nevyjde z módy.

Každú sezónu Levi’s® vydáva nový, mierne zmenený strih pôvodných nohavíc 501®, ktorý zodpovedá aktuálnym trendom. Tento rok to bude model Levi’s® 501® ’90s, odkazujúci na estetiku odevov z konca 90. rokov. Model Levi’s® 501® vďaka voľnejšiemu strihu na bokoch a nohách dokonale odráža atmosféru tých rokov, kedy „voľnosť“, či dokonca „mierna nenútenosť“ odrážali špecifický štýl.

Gabriella Karefa-Johnson

Objavte dámske džínsy Levi’s® 501®

“V prípade denimu môže byť nostalgia zdrojom pohodlia aj štýlu. Mať obľúbené, nosené džínsy z minulosti je to, čo chceme zachytiť v novom modeli 501® ’90s. Nadväzuje na vintage štýl, ale je svieži a moderný. Inšpiráciou pre tento model bol spôsob, akým ľudia nosili naše 501 koncom 90. rokov. Trochu voľnejšie, trochu nenútene a cool,“ hovorí Karyn Hillman, Chief Product Officer Levi Strauss & Co.

Gabriella Karefa-Johnson

Objavte pánske džínsy Levi’s® 501®

Oslavujúc minulosť, súčasnosť a budúcnosť svetovo obľúbených džínsov Levi’s® a uvedenie nového modelu 501®’90s, značka spojila sily so siedmimi vizionármi. Ich príbehy dokonale zobrazujú ducha značky a ich štýl vás inšpiruje k hľadaniu vlastnej cesty.

Staz Lindes

Súčasťou kampane „Levi’s® 501®. Číslo, ktoré všetko zmenilo” rapper Kid Cudi, dizajnér Tremaine Emory, zakladateľ Beastie Boys Mike D, štylistka a modelka Gabriella Karefa-Johnson a hudobník a člen punkovej skupiny The Paranoyds Staz Lindes. Celebrity a ikony popkultúry pózujú na fotografiách v kultových džínsoch Levi’s®.

Kid Cudi

Mohlo by sa vám páčiť >>> Ako si vybrať džínsy k postave? Nájdite ideálny strih!

Fotografie: tlačové materiály.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News