Hľadať...

Objavte nové dámske značky na MODIVO: Pilgrim, NKN Nekane, Mumka

1 min.

MODIVO je unikátny multibrand, ktorý ponúka viac ako 650 starostlivo vybraných značiek z celého sveta. Najmä pre vás neustále hľadáme módne skvosty a rozširujeme našu ponuku o značky ponúkajúce originálne a inšpiratívne oblečenie, obuv a doplnky. V júli do nášho portfólia pribudli nové dámske značky: Pilgrim, NKN Nekane, Mumka. Čo sa o nich oplatí vedieť? Čítajte nižšie!

Zoznámte sa s júlovými značkami, ktoré sa pripájajú k multibrandu MODIVO a uvidíte, čo nájdete v ich sortimente.

festival

Hľadáte oblečenie v štýle boho? Potom je španielska značka NKN Nekane určená práve vám! Značka bola založená v roku 2002 v slnečnej Barcelone a motiváciou pre jej vznik bola túžba vytvoriť individuálny štýl v móde, inšpirovaný slobodnými, silnými ženami s umeleckou dušou a veľkou osobnosťou. V kolekcii značky nájdete predovšetkým vzdušné maxi šaty, ažúrové blúzky s volánmi, pletené súpravy, vzorované kimoná, strapcové kabelky – všetko, čo milujú moderné milovníčky boho chic štýlu. Dizajn je vytvorený v teplých, tlmených farbách, skrášlený jemnými vzormi, výšivkami a ažúrovými dekoráciami. Kolekcii dominujú odtiene zelenej, béžovej, bielej a ružovej, ktorá dokonale ladí s prírodnými látkami, z ktorých je oblečenie vyrobené.

Zena v outfite NKN Nekane

Fot. Tlačové materiály

Pilgrim je dánska značka bižutérie, ktorá spája klasiku s moderným dizajnom. Dizajn značky je inšpirovaný geometriou a elegantným minimalizmom, typickým pre škandinávsku módu. V závislosti od typu kolekcie ponúka značka bižutériu s avantgardným alebo klasickým dizajnom, preto osloví milovníkov jednoduchosti zvýraznenej originálnymi doplnkami. Všetky doplnky, od príveskov, náhrdelníkov, prsteňov a náušníc až po náramky, sú ručne vyrábané v Dánsku. Vďaka tomu je každý model jedinečný a má špecifický charakter. Značka Pilgrim je známa aj svojimi charitatívnymi a ekologickými aktivitami. Dizajnéri už roky vydávajú špeciálne kolekcie bižutérie, ktorých celkový príjem je určený na podporu organizácie Lekári bez hraníc. V roku 2022 vznikla prvá recyklovaná kolekcia pozostávajúca z 10 prvkov v zlatej a striebornej verzii, ktoré sú ručne vyrábané s použitím minimálne 75% recyklovaných materiálov.

Dve zeny s bizuteriou Pilgrim

For. Tlačové materiály

Značka Mumka, založená v roku 2016 v Barcelone, si okamžite získala uznanie medzi milovníkmi ekologického životného štýlu a stala sa jednou z popredných značiek ponúkajúcich vegánsku obuv a doplnky. Mumka pri výrobe používa vysokokvalitné suroviny, ako je ekologická koža, ktoré sú biologicky rozložiteľné a tým aj ekologické. Značka prikladá veľký význam aj pracovným podmienkam a podporuje tak myšlienku udržateľného obchodu a výroby. To, čo odlišuje túto španielsku značku, nie sú len etické riešenia, ale aj jedinečný dizajn obuvi. Dizajnu značky Mumka dominujú zvieracie, rastlinné, kultúrne a architektonické motívy a dizajnéri ich spájajú do nevšedných kompozícií. Farebná a štýlová pestrosť znamená, že v ponuke značky nájdete viacfarebné tenisky, šľapky, plátenky a členkové topánky, ktoré vás potešia svojou originalitou.

Zena v topankach Mumka

Fot. Tlačové materiály

Trendy a Tipy
Insta News