Hľadať...

Zimné šialenstvo na MODIVO! Objavte oblečenie a doplnky v štýle après ski

2 min.

Už je to isté – zima k nám nadobro zavítala. Oplatí sa ju privítať štýlovo s MODIVO! V najnovšej kampani Let’s Ski & Snow vás vezmeme na nevšednú cestu do horského strediska. Páperové bundy, dámske snehule, lyžiarske kombinézy a kožušinové doplnky sú najdôležitejšími prvkami štýlu après ski, ktorý dominuje trendom zimy 2021/2022. Pozrite si oblečenie a doplnky, ktorými sa túto sezónu oplatí zásobiť. Dobrou správou je, že tento štýl nie je vyhradený len na svah!

Zaujíma vás, čo sa skrýva pod názvom après ski a ako presne tento štýl vyzerá? Pozrite si fotografie z kampane MODIVO Let’s Ski & Snow!

festival

Zaujíma vás, čo znamená après ski? V doslovnom preklade tento výraz znamená „po lyžovačke“ a označuje spôsob trávenia času mimo svahu. Francúzske, rakúske a švajčiarske strediská sú známe svojou bohatou ponukou reštaurácií a barov, ktoré môžete navštíviť po lyžovačke či snoubordovaní. Samozrejmosťou je patričný dress code, ktorý je spojením športového pohodlia, párty štýlu a škandinávskej jednoduchosti. Prvky štýlu après ski kraľovali túto sezónu na mólach popredných návrhárov, čo len potvrdzuje, že tento trend si získal uznanie nielen medzi nadšencami zimných športov. žena vo farebnom oblečení so snoubordom

muž s lyžami

Štýl après ski v najnovšej kampani MODIVO môžete vidieť v mäkkom úplete, hrejivých svetroch, teplých páperových bundách a predovšetkým doplnkoch – snehule Moon Boot alebo kožušinové rukavice sú klasikou tohto žánru. Zimná scenéria dokonale ladí s odvážnymi strihmi a farbami oblečenia, ktoré vytvárajú originálne outfity na svah, ale aj na večernú zábavu. žena v žltej bunde

muž a žena v zimnom oblečení

muž a žena v béžovom oblečení

Ako vyzerá lyžiarsky dress code na svahu i mimo neho? Dámske oblečenie v štýle après ski je spojením funkčnej módy a štýlových prvkov. Lyžiarske a snoubordové bundy a dámske lyžiarske nohavice sú základom šatníka každého nadšenca zimných športov. Zabudnite na nudný look a experimentujte s farbami a vzormi! Okrem klasických čiernych búnd ponúka MODIVO aj dizajnové modely značiek ako Roxy, DC či Sportalm.

žena na lyžiach

Po odchode zo svahu vymeňte lyžiarsku kombinézu za mäkkú úpletovú súpravu alebo pletený sveter a legíny a samozrejme snehule Moon Boot. Nezabudnite ani na doplnky! Slnečné okuliare a čiapka v intenzívnej farbe sú must have.

žena v béžovom oblečení

žena v modrých Moon Boots

Štýl après ski nie je určený len pre ženy. Pánske zimné oblečenie sa dá úspešne nosiť nielen na svahu. Základom je samozrejme pánska lyžiarska bunda a lyžiarske nohavice. Túto sezónu upustíme od tmavých farieb a zameriame sa na tie intenzívnejšie – kobaltové, zelené či oranžové snoubordové oblečenie bude to pravé. Neodmysliteľným prvkom outfitu na svah je aj termobielizeň a rukavice.

muž v páperovej bunde striebornej farby

muž s lyžami

A čo si obliecť na večeru po lyžovačke? MODIVO ponúka vzorovaný pletený sveter v zimnom štýle alebo naopak klasickejšie riešenie – pletený rolák a béžové cigaretové nohavice. Pánska páperová bunda je perfektným doplnkom takéhoto outfitu.

muž v zimnej bunde

V rámci akcie Let’s Ski & Snow na MODIVO, ktorá trvá od 28. decembra do 2. februára, kúpite dámske lyžiarske a snoubordové oblečenie, lyžiarske oblečenie pre deti, ale tiež pánske oblečenie na svah za atraktívne ceny!

Trendy a Tipy
Insta News