Hľadať...

Vrátenie tovaru na MODIVO – ako na to? Jednoduchý postup krok za krokom

Jednou z najväčších výhod a zárukou pohodlia nákupu v internetovom obchode MODIVO je bezplatné vrátenie. Môžete si úspešne objednať všetko, čo chcete, vyskúšať a nakoniec si vybrať tie, ktoré si chcete nechať. Za vrátenie všetkých ostatných nezaplatíte ani cent. Taktiež nemusíte stáť v radoch na pošte alebo zložito baliť balíky. Pozrite sa, ako vrátiť produkty na MODIVO krok za krokom.

Nie je nezvyčajné byť pri nakupovaní cez internet nerozhodný. Z tohto dôvodu sme vynaložili maximálne úsilie, aby si naši zákazníci mohli vybrať oblečenie, obuv a doplnky, ktoré sú pre nich tie najlepšie.

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, v MODIVO ponúkame bezplatné vrátenie tovaru, bez ohľadu na sumu vynaloženú na nákup, do 100 dní. Ako to urobiť? Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Vyplňte formulár vrátenia tovaru

Formulár nájdete vo Vašej doručenej zásielke. Ak nemáte formulár na vrátenie, stiahnite si ho tu.

Krok 2: Vyberte si spôsob vrátenia tovaru zadarmo:

Kuriér DPD

Kuriér zadarmo priamo na adresu (objednávka kuriéra na stránke DPD). Kuriér prinesie štítok na vrátenie a po príchode potvrdí vyzdvihnutie.

Vrátenie tovaru na odbernom mieste DPD

Vygenerujte štítok na vrátenie pokiaľ nechcete čakať na kuriéra a odneste balík na odberné miesto Pickup (objednávka štítku pre vrátenie na stránke DPD).

Packeta

Máte možnosť realizovať vrátenie tovaru zadarmo prostredníctvom tohto prepravcu.

1. Zabaľte nevyhovujúce produkty a vyplnený papierový formulár na vrátenie do krabice, na ktorú následne nalepte štítok na vrátenie, ktorý bol pridaný do krabice k objednávke. Pamätajte si, že je potrebné odstrániť z krabice staré štítky.

2. Odneste vopred pripravený balíček na akúkoľvek pobočku Packety.

3. Vašu odoslanú zásielku na vrátenie môžete sledovať na stránke prepravcu.

4. Pokiaľ nemáte štítok na vrátenie, produkty spolu s formulárom na vrátenie zabaľte do krabice a balík odneste na akúkoľvek pobočku Packety. Zamestnancom podacieho miesta oznámte kód: 98060025

Pozor! Nezabudnite požiadať o vydanie potvrdenia o odoslaní zásielky – tento doklad bude Váš jediný doklad o odoslaní vráteného tovaru.

Ak odosielate na vrátenie produkty z viacerých objednávok, môžete produkty vložiť do jedného balenia. Upozorňujeme však, že v takom prípade je ku každému tovaru potrebné dodať formulár vrátenia.

Zásielka nesmie byť odoslaná na dobierku alebo inak, ako sú vyššie uvedené metódy odoslania. V takom prípade hrozí, že bude balík vrátený späť odosielateľovi.

Krok 3: Stačí počkať a o zvyšok sa postaráme my!

Čo sa deje po vrátení tovaru?

  • Overenie balíka – po prijatí balíka ho skontrolujeme s doručeným formulárom na vrátenie. Po kladnom overení od nás dostanete informáciu na e-mailovú adresu uvedenú v objednávke. Pamätajte, že vrátenie tovaru sa nevzťahuje na personalizované produkty (napr. vložky vyrobené individuálne pre zákazníka) a na produkty so znakmi používania. Podrobnosti si môžete prečítať v Obchodných podmienkach.
  • Vrátenie financií – suma za tovar Vám bude vrátená do 5 pracovných dní od momentu overenia Vašej zásielky. Vo výnimočných situáciách môže byť táto doba predĺžená maximálne na 14 dní. V závislosti od toho, aký spôsob platby ste si vybrali, tou istou cestou dostanete vrátenie financií: - PayU/PayPal/kartou => finančné prostriedky budú vrátené prostredníctvom týchto platobných brán, - tradičným bankovým prevodom alebo na dobierku => finančné prostriedky Vám budú vrátené na bankový účet uvedený vo formulári pre vrátenie produktu.
  • Oprava nákupného dokladu/dobropis – na uvedenú e-mailovú adresu dostanete opravu nákupného dokladu/opravu faktúry.

Mladá spokojná žena sa vracia online
Vrátenie na MODIVO je nielen bezplatné, ale aj mimoriadne jednoduché.

Ako môžem vymeniť tovar?

Vráťte nevyhovujúci produkt MODIVO a hneď si ho znova objednajte. Vybrané produkty Vám budú ihneď rezervované a v závislosti od vybranej platobnej metódy odoslané do 24 hodín.

Čo ak som krabicu od MODIVO už vyhodil/a? Môže byť objednávka zaslaná v inej krabici?

Produkty nám môžete poslať späť v akejkoľvek kartónovej krabici. Len sa uistite, že na nej nie sú žiadne staré prepravné štítky.

Ďalšie odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

Prečítajte si aj články o trendoch na rok 2023:

Hlavné trendy na sezónu jar-leto 2023: dámska móda

Pánska móda: trendy sezóny jar-leto 2023 na prehliadkových mólach

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News