Hľadať...

Tí najmenší zažiarili v kampani MODIVO – módne detské oblečenie na sezónu jar-leto 2022

„Mladosť! daj mi krídla!” – chcelo sa nám zakričať, keď sme videli fotografie k detskej kampani MODIVO. Nielen módne oblečenie pre deti robí toto fotenie takým úspešným. Je to predovšetkým úprimná radosť, energia a autentickosť tých najmenších, ktorí sa na nej podieľajú. Šatník je tým, čím by pre deti mal byť: prvok skvelej zábavy a prostriedok na vyjadrenie seba samého.

Dizajnové oblečenie pre deti v spojení so silou zábavy a fantázie – také je jarné a letné fotografovanie MODIVO s deťmi v hlavnej úlohe.

Detská móda s rockovým nádychom

Everywhere I go – the kids wanna rock, spieva Bryan Adams v jednej zo svojich piesní nahratých v 80. rokoch. Dnes by určite závidel nadšenie našim malým modelom a modelkám: Antosi, Janke, Pole a Leonovi, ktorí počas fotografovania podali skvelý výkon!

Leon hra na gitare v sivej mikine Calvin Klein Jeans

Leon hrá na gitare v sivej mikine Calvin Klein Jeans

Dievčatá a chlapci si vybrali módne detské oblečenie navrhnuté štylistom. Je vidieť, že od začiatku to bola pre nich skvelá zábava a zároveň príležitosť na módne experimenty.

Pola a Antosia vytvorili vyrazne a zaujimave outfity

Pola a Antosia vytvorili výrazné a zaujímavé outfity

Deti sa dokazu o svoj vzhlad postarat s nadhladom

Deti sa dokážu o svoj vzhľad postarať s nadhľadom!

Dizajnové oblečenie pre deti – vyberajte spolu!

My, rodičia, sa často pozeráme na šatník našich detí z praktického hľadiska. Zmena počasia pre nás znamená potrebu osviežiť detský šatník. O to viac, že ​​zvyčajne sú šaty spred roka príliš malé. Ako spríjemniť tohtoročné módne nákupy celej rodine? Kampaň jar-leto 2022 na MODIVO dokazuje, že zapojenie aj tých najmenších je trefou do čierneho!

V ponuke na modivo.sk nájdete dizajnové oblečenie pre deti, pomocou ktorého môžete spoločne vytvárať jedinečné komplety.

Biela kosela s kravatou, mikina, leginy pod sortkami s karovanymi ponozkami a cierne snurovacie clenkove topanky

Biela košeľa s kravatou, mikina, legíny pod šortkami s vysokými károvanými ponožkami a čiernymi šnurovacími členkovými topánkami? To je detská tvorivosť!

Nič nebráni ani malému dieťaťu naučiť sa vytvárať si vlastný šatník. Nemusíte sa obmedzovať len na tričká, džínsy a tenisky. Vyberte si spolu jedinečné doplnky: opasky, bižutériu, slnečné okuliare a čiapky. Keď do výberu oblečenia zapojíte aj svoje dieťa, určite po nich bude s chuťou siahať. Vyskúšajte to, najmä ak sa vaše každodenné obliekanie stretáva s častými protestmi.

Detstvo má farbu…

Existuje dôvod, prečo je otázka vašej obľúbenej farby u detí taká obľúbená. Farby hrajú neuveriteľne dôležitú úlohu v tom, ako vnímajú a spoznávajú svet. Ich zohľadnenie pri oblečení je základným krokom k tomu, aby ste ich naučili prejaviť sa.

Saty od Marc Jacobs a sneakersy Vans Old Skool

Janka si vybrala zelenú v športovom vydaní. Základom outfitu sú šaty The Marc Jacobs a sneakersy Vans Old Skool.

Energeticka oranzova s bielymi prvkami

Alebo možno energická oranžová s bielymi prvkami?

Pohodlie je prioritou

Nedá sa poprieť, že na čom deťom záleží viac ako na štýle, je pohodlie. Niet sa čomu čudovať, keďže sú každý deň aktívni a objavujú stále nové a nové prvky prostredia. Skáču, behajú, bláznia sa. Preto je také dôležité, aby im aj oblečenie a obuv poskytovali pohodlie a voľnosť pohybu. V tomto prípade však bude módne oblečenie pre deti v športovom duchu dokonalé.

Deti vo farebnych outfitoch

Jedným z pohodlných a nadčasových prvkov nielen detskej módy sú, samozrejme, džínsy. Bundy, nohavice a šortky z tohto materiálu dobre poslúžia v mnohých kombináciách: oboje skvele skombinujete s rockovými aj športovými motívmi.

Nie ste si istí veľkosťou? Nezabudnite, že na modivo.sk si môžete objednať oblečenie pre celú rodinu s možnosťou doručenia zdarma a máte až 100 dní na bezplatné vrátenie. Skúšanie oblečenia sa môže zmeniť na poriadnu zábavu – nielen v obchode, ale aj doma!

Objavte výpredaj módneho oblečenia pre deti na MODIVO.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News