Hľadať...

Gumáky Hunter ako súčasť outfitu nielen do daždivého počasia. Pozrite, aký univerzálny je tento model!

3 min.

Gumáky nemusia byť len prvkom outfitu, v ktorom chceme vyraziť von počas dažďa alebo bezprostredne po ňom. Gumáky Hunter Wellington sa osvedčia aj za iných okolností. Ak hľadáte praktickú obuv, ktorá ochráni vaše nohy pred premoknutím a ľahko sa čistí, tento model bude ako stvorený. Zistite, koľko využití môžu mať klasické gumáky Hunter Wellington!

festival

Vyberte si praktické a nadčasové gumáky Hunter! Na MODIVO nájdete modely v mnohých farbách so zvrškom rôznych dĺžok.

Gumáky sú topánky, ktoré si spájame predovšetkým s modelom ideálnym do daždivého dňa. Gumená obuv však poslúži aj v iných situáciách

gumáky Hunter v outfite so sukňou a svetrom

Gumáky Hunter – styling do daždivého počasia

Dámskym gumákom Hunter nemožno uprieť ich hlavný účel. V prvom rade sa ich vždy oplatí brať do úvahy pri hľadaní nepremokavej obuvi do daždivého počasia. V gumákoch nás nevystrašia ani hlboké mláky. A počas lejaku sa oplatí obliecť si aj nepremokavú bundu a nad hlavou držať dáždnik.

Gumáky Hunter - outfit do dažda

Aká bunda sa hodí ku gumákom Hunter? Jednoznačne klasická parka s kapucňou predĺženého strihu, ktorá je nielen nadčasová, ale aj mimoriadne praktická.

Gumáky Hunter na zimu – vyberte si model s ponožkou!

Praktickou zimnou obuvou môžu byť nielen čižmy a snehule, ale aj nepremokavé gumáky. Ako sa ukazuje, je len jedna podmienka, ktorá musí byť splnená, aby sa tento model obuvi prispôsobil z modelu do dažďa na ideálny do snehu. Je to teplá ponožka. Značka Hunter má vo svojej kolekcii aj takýto doplnok. Ponožky umiestnené vo vnútri robia gumáky nielen vodeodolnými, ale aj hrejivými. Pozrite sa, ako vyzerá tento model v štýle Blair Eadie!

Nízke gumáky Hunter pre letný styling

Okrem vplyvov dažďa a snehu, ako sú kaluže alebo topiace si sa sneh, nás gumáky Hunter dokážu ochrániť aj pred blatom. Z tohto dôvodu sú to aj perfektné mestské topánky. Ak sa chystáte na výlet do idylických scenérií, k jazeru alebo bývate na mieste, kde sa častejšie pohybujete po zemitých cestách ako po chodníku, gumáky sú ideálnym riešením. V tomto prípade je ich ďalšou výhodou to, že sa ľahko umývajú. S gumákmi Hunter na nohách sa nemusíte báť, že blato zničí topánky, čo by sa mohlo stať napríklad pri semišovom modeli.

Gumáky Hunter môžu byť doplnkom k mnohým rôznym štýlom. Móda gumákov spred pár sezón ukázala, že sa dajú všelijako kombinovať, pretože komplety s nimi majú byť predovšetkým praktické.

Vysoké gumáky Hunter v outfite so šatami

Šaty sú kus odevu, ktorý kombinujeme s každým modelom topánok. Neobmedzujeme sa len na vysoké opätky či balerínky, ale vyberáme si aj tenisky či worker topánky. V móde je čoraz menej obmedzení, pokiaľ ide o styling gumákov. Preto ich môžete ľubovoľne kombinovať. Vďaka tomu už nič nestojí v ceste vytvoreniu outfitu so šatami a gumákmi.

Komplet gumákov Hunter a sukne

Keďže gumáky Hunter sa hodia k šatám, je možné ich kombinovať aj so sukňami. Pri výbere správneho modelu môžeme brať do úvahy nielen farby, ale aj dĺžku zvršku. Klasické vysoké gumáky Wellington sú len jednou z možných variant. Pri nákupe si môžete vybrať aj iný model. Nízke gumáky Wellington doladia outfit aj so sukňou.

Gumáky Hunter vo festivalovom štýle

Ak sa chystáte na festival a hľadáte topánky ako stvorené na nespevnené povrchy, hitom budú gumáky Hunter! Ako ich nosiť v tejto verzii? Inšpirujte sa ikonickým štýlom britskej topmodelky Kate Moss a obujte si ich ku krátkym minišatám alebo k šortkám a veste.

Mohlo by sa vám páčiť >>> Ako sa obliecť na hudobný festival? Pozrite si top outfity v súlade s najnovšími trendmi

Kate Moss na festivale v Glastonbury v roku 2005 v gumákoch Hunter
Kate Moss, Glastonbury Music Festival 2005 – Photo by MJ Kim/Getty Images

Hodia sa gumáky k nohaviciam?

Gumáky Hunter môžu byť tiež prvkom mnohých outfitov s nohavicami. Vhodný model topánok je najlepšie zvoliť podľa šírky nohavíc, s ktorými ich mienime nosiť. Zodpovedajúce nohavice sa dajú ľahko skryť do zvršku gumákov, takže sa budú hodiť nízke aj vysoké modely. V prípade širokých nohavíc je najlepšie zvoliť verziu po členky alebo maximálne do polovice lýtok. Potom si nohavice upravíte vyhrnutím nas topánky.

Gumáky Hunter môžu byť užitočné v mnohých situáciách. Overte si, ako môžu vyzerať v mestských štýloch a kompletoch ideálnych do prírody – na výlety alebo na prácu v domácej záhrade.

Gumáky Hunter v outfitoch smart casual

Gumáky Hunter, najmä tie v neutrálnych farbách, pokojne kombinujte s o niečo elegantnejšími šatníkovými prvkami. Oversize košeľa a sako, úzke nohavice alebo legíny sú perfektným kompletom na kombinovanie s Hunter gumákmi. Tento štýl dobre poslúži napríklad pri neoficiálnej návšteve kaviarne či reštaurácie.

Gumáky Hunter – topánky na prechádzku do mesta

Keď odchádzate z domu v daždi alebo dokonca po silnom lejaku, mláky sú skutočnou nočnou morou, najmä tie v blízkosti priechodov pre chodcov. Ak hľadáte topánky, ktoré zaistia, že pri prechádzke so psom alebo pri iných pochôdzkach nebudete mať mokré nohy, potom by mali gumáky Hunter v tejto úlohe perfektne fungovať.

Módne gumáky Hunter na výlet

Idylická atmosféra vidieka v nás môže vyvolať túžbu tráviť čas mimo budov a chodníkov. Pri prechádzke lúkami či lesmi sa oplatí pripraviť sa na rôzne prekvapenia, vrátane močaristých oblastí a blatistého terénu. V takýchto situáciách sú gumáky Hunter tým najlepším riešením, keďže sa po takomto dobrodružstve dajú ľahko umyť.

Ideálne topánky na prácu okolo domu? Gumáky Hunter

Praktickú obuv môžu potrebovať nielen ľudia, ktorí sa občas rozhodnú pre užší kontakt s prírodou. Gumáky sú ideálnym modelom topánok pre každého, kto má v domácnosti každodenné aktivity, pretože ich vášňou alebo životným štýlom je starostlivosť o záhradu alebo starostlivosť o zvieratá.

žena na vidieku v dlhej sukni, svetri a gumákoch Hunter

Mohlo by vás zaujímať >>> Čo je to boho štýl a aké sú jeho vlastnosti? Objavte festivalové módne štýly

Trendy a Tipy
Insta News