Hľadať...

Birgitte Herskind v MODIVO: zoznámte sa so škandinávskou značkou pre moderné ženy!

Birgitte Herskind dokáže spojiť klasiku s modernosťou ako žiadna iná. Dizajnérka a žena stojaca za odevnou značkou Birgitte Herskind už niekoľko rokov inšpiruje milovníkov škandinávskeho štýlu, jednoduchosti a minimalizmu. Zoznámte sa s históriou značky a pozrite si najnovšiu kolekciu na sezónu jar-leto 2022, ktorá je teraz dostupná na MODIVO!

Jednoduchosť, kvalita a modernosť – to sú hodnoty, ktorými sa riadia dizajnéri značky, ktorú milujú minimalisti a škandinávske influencerky.

Značka Birgitte Herskind bola založená v roku 2017 v Kodani dizajnérkou s rovnakým menom a priezviskom. Birgitte zbiera skúsenosti v módnom priemysle už viac ako 30 rokov, aby si konečne splnila svoj detský sen a založila si vlastnú značku ponúkajúcu vysokokvalitné oblečenie. Návrhy Birgitte Herskind sú zamerané na ženy, ktoré oceňujú minimalizmus a jeho kapsulový dizajn. Jednoduché a zároveň sofistikované prvky odevu, vyrobené z kvalitných materiálov, sa podľa nej dajú ľahko navzájom kombinovať, čo dáva možnosť vytvárať mnoho štýlových konfigurácií.

Dve zeny: jedna ma saty a druha vestu a suknu

Fot. Tlačové materiály

Čo je hlavnou inšpiráciou pre Birgitte Herskind? V prvom rade jej milovaná Kodaň. Estetika mesta, farby, architektúra, ale aj životný štýl jej obyvateľov sú prvky, ktoré možno nájsť v dizajnoch značky a v ich najmenších detailoch. Dánska značka rozumne spája klasiku a modernosť – eleganciu a exkluzivitu so slobodou.

Zena s okuliarmi a v kabate

Zena s okuliarmi a v kabate

Fot. Tlačové materiály

Značka Birgitte Herskind je veľmi populárna medzi influencerkami z celého sveta. K fanúšikom škandinávskej značky patria aj poľské it-girls: Gosia Boy a Justyna Czerniak, ktoré si návrhy značky vybrali na tohtoročné prehliadky konajúce sa v rámci Copenhagen Fashion Week.

Kolekciu značky Birgitte Herskind nájdete na MODIVO:

Pre Birgitte Herskind je kvalita najvyššou prioritou. Značka rada používa talianske tkaniny a inovatívne výrobné techniky zamerané na minimalizáciu negatívnych účinkov oblečenia. Väčšina návrhov dánskej značky je vyrobená v Európe udržateľným spôsobom z ekologických materiálov, ako je organická bavlna a viskóza LENZING™ ECOVERO™ alebo z recyklovaných materiálov.

Mohlo by sa vám páčiť: Frootwear na MODIVO: objavte ekologickú obuv vyrobenú z prírodných materiálov! >>>

Zena v ciernom tope a sukni

Fot. Tlačové materiály

Odevy Birgitte Herskind majú certifikáciu FSC, ktorá zaručuje, že látky vyrobené z drevnej celulózy, ako je viskóza a bambus, pochádzajú z udržateľne obhospodarovaných lesov alebo z recyklovaných materiálov.

Značka Birgitte Herskind stojí v opozícii voči neustále sa meniacim trendom a ponúka nadčasové návrhy, ktoré určite oslovia minimalistov a milovníkov škandinávskeho štýlu. Obmedzená farebná paleta, ktorú tvoria základné farby a niekoľko súčasných trendov, elegantné a jednoduché strihy s prekvapivými akcentmi a najkvalitnejšie materiály, to sú charakteristické znaky kolekcie Birgitte Herskind na sezónu jar-leto 2022.

Dve zeny v crop tope a sortkach

Fot. Tlačové materiályZena v bielych bikinach

Fot. Tlačové materiály

Značka sa opäť zamerala na odevy, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali v šatníku roky bez toho, aby vyšli z módy. V kolekcii nájdete perfektne ušité oversize saká, ktoré tvoria komplety s nohavicami, každodenné a kokteilové šaty s nevšednými detailmi, kvalitné basic blúzky a topy, ale aj zmyselné body s výrezmi. Náročnosť použitých foriem a materiálov často kontrastuje s konečným, chic efektom.

Dve zeny: jedna v ciernom a druha v bezovom kostyme

Fot. Tlačové materiály

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News