Hľadať...

Topánky k šatám na svadbu – čo si vybrať v roku 2022?

Elegantné a trendy šaty na svadbu sú jedna vec, ale aké topánky sa k nim tento rok oplatí zvoliť? Rok 2022 sa bude niesť v znamení dopamine dressing, čo je energizujúci spôsob obliekania. Zamerajme sa teda na farebné outfity s farebnými topánkami. Ak dávate prednosť tlmeným variantom, tu budú najlepšou voľbou biele a zlaté topánky. Ktorým modelom sa oplatí venovať osobitnú pozornosť? Tým na platforme, so špicatou špičkou a v štýle retro. Pozrite si modely topánok, ktoré si podmanili svadobné tanečné parkety.

Inšpiráciu v otázke topánok k svadobným šatám hľadáme na tých najväčších prehliadkových mólach. Čítajte nižšie!

Zena v satach Chanel a ciernych lakovanych topankach

Stephanie Cardinale-Corbis via Getty Images

Na svadbu v roku 2022 si pokojne oblečte tvídové šaty v štýle Chanel. Tento výnimočne elegantný typ šiat sa perfektne kombinuje s lakovanými topánkami so špicatou špičkou. Na prehliadkovom móle Chanel sú v čiernej verzii, no nebojte sa zvoliť aj výraznejšiu farbu, ako je bottega zelená alebo fialová.

Zena v zelenych satach a zelenych sandaloch na platforme

Kristy Sparow via Getty Images

Čo je dopamine dressing? Ide o to, aby ste si dodali energiu farebným oblečením. Toto pravidlo funguje aj pri svadobných outfitoch. Nebojte sa zvoliť výraznú, až dominantnú farbu a zlaďte ju s rovnako farebnými topánkami, napríklad sandálmi na platforme.

Zena v geometrickych cervenych satach a sandaloch na platforme

Francois Durand via Getty Images

Geometrické modely šiat sú dobrým štýlovým nápadom na svadbu. Aké topánky si k nim vybrať? V roku 2022 budú najlepšou voľbou sandále na platforme. A nie hocijaké, ale naozaj vysoké, ako na prehliadkovom móle Saint Laurent.

Zena v striebornych satach, v cierno-bielych lordsoch a vysokych ponozkach

Estrop via Getty Images

Zmeňme svadobnú módu! V roku 2022 si užívame postpandemickú realitu a k svadobným šatám nosíme pohodlné topánky, ktoré nám umožnia zabávať sa celú noc. Parížanky si tu vyberajú balerínky a my si vyberáme elegantné, lakované, špicaté mokasíny, nosené s … vysokými ponožkami alebo ponožkami po kolená. Rovnako ako Miu Miu.

Hlavná fotografia: Kristy Sparow via Getty Images

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News