Hľadať...

Sveter k sukni – ako ho nosiť? Outfity trendsetteriek

1 min.

Nielen jar, ale aj chladnejšie letné dni či teplejšie jesenné dni sú vhodným obdobím pre outfity 50/50, teda také, ktoré odhalia časti tela a niektoré zakryjú, aby zachovali tepelný komfort a módny kontrast. Takže obliecť si sveter k sukni? Určite áno! Jedinou otázkou je: ako to urobiť, aby to zapadlo do súčasných trendov? Pri hľadaní odpovede na túto otázku sme pre vás urobili fotoreportáž z ulíc hlavných miest módy. Nižšie nájdete tie najzaujímavejšie inšpirácie.

Svetre s krátkym rukávom si obliekame k áčkovej sukni, roláky k ceruzkovej sukni a oversize kardigány k džínsovej sukni – to sú len niektoré z inšpirácií pre outfit sukňa + sveter.

festival

Priliehavé kardigány, ktoré sa nosia k džínsovým sukniam, najmä midi a maxi, sú trendom priamo z 90. rokov, ktorý sa v poslednej dobe vracia. Ak teda chcete nosiť sveter so sukňou v pohodlnej vintage edícii, choďte do tohto outfitu. Nezabudnite zladiť dlhú sukňu s relatívne priliehavým svetrom, aby ste zachovali proporcie.

Zena v uzkej dzinsovej sukni a priliehavom svetri

Jeremy Moeller via Getty Images

Nie je potrebné nikomu pripomínať, že trendové sú saténové midi sukne. Ktoré svetre s nimi kombinovať? Nadrozmerné a farebné, alebo hladké a priliehavé, napríklad aj rolák.

Zena v svetlomodrej satenovej sukni a farebnom svetri

Edward Berthelot via Getty Images

Ste fanúšičkou rolákov? Noste ich s krátkymi sukňami v pestrých farbách. Takéto kontrastné kombinácie sú v súčasnosti veľmi obľúbené. V tomto prípade sa nebojte kombinovať čiernu s farbami ako žltá, zelená, ružová či fialová. Rovnako ako na prehliadkovom móle Bottega Veneta to môže vyzerať aj vo vašom šatníku!

Zena v zltej minisukni a ciernom rolaku

Edward Berthelot via Getty Images

Ikonické tvídové kostýmy od značky Chanel už určite poznáte. V poslednom čase tvíd vystriedal jemný úplet a tento typ kompletov sa namiesto domény biznismeniek stal casual, o niečo elegantnejším outfitom.

Zena v komplete Chanel

Edward Berthelot via Getty Images

Hlavná fotografia: Jeremy Moeller via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News