Hľadať...

Rotate by Birger Christensen v MODIVO. Zoznámte sa s dánskou značkou vytvorenou influencerkami a pozrite si najnovšiu kolekciu na sezónu jar-leto 2022

Keď Rotate v roku 2018 predstavil svoju prvú kolekciu počas týždňa módy v Kodani, úspech bol istý. Jeanette Madsen a Thora Valdimars navrhli perfektne strihané šaty, ktoré sa stali predmetom túžby škandinávskych it-girls a hashtag #makeitrotate stále vyvoláva na Instagrame poriadny rozruch.

Zistite, kto stojí za výnimočnými návrhmi a pozrite si kolekciu Rotate jar/leto 2022.

Rotate by Birger Chistensen

Značka Rotate vznikla v spolupráci s dánskym módnym domom Birger Christensen s módnymi návrhárkami a influencerkami: Jeanette Madsen a Thora Valdimars. V súkromí sú ženy priateľkami a profesionálnymi partnerkami a zároveň kreatívnymi riaditeľkami značky. Sú zodpovedné za všetky projekty Rotate. Madsen a Valdimars si dali za cieľ vytvoriť dokonalé spoločenské šaty, keďže to bol prvok, ktorý v ich šatníkoch chýbal. Ženy sa vo svete módy pohybujú už dlhé roky a spojenie nadobudnutých vedomostí s originálnym a odvážnym kodanským štýlom viedlo k navrhnutiu nevšedných šiat.

Jeanette Madsen

Jeanette Madsen a Thora Valdimars počas Týždňa módy v Kodani na sezónu jeseň/zima 2022.

Fot. Christian Vierig via Getty Images.

Najpredávanejšie šaty Rotate Birger Christensen dostupné v MODIVO

S využitím značného dosahu na Instagrame Jeanette a Thora oznámili otvorenie značky Rotate Birger Christensen svojim sledovateľom tesne pred týždňom módy v Kodani v roku 2018. Potom za návrhárkami prišla vtedajšia obchodná riaditeľka Net-a-Porter Lisa Aiken, ktorá po zhliadnutí návrhov ženám ponúkla predaj na platforme exkluzivity. Šaty sa predávali ako teplé rožky a nosili ich nielen štýlové Dánky, ale aj ženy z celého sveta.

Pôvodná kolekcia Rotate pozostávala zo siedmich šiat ideálnych na večerné príležitosti. Prvý model nazvali Kim. Ich strih mal byť krátky a zároveň charakteristický, preto tie veľké a nafúknuté rukávy. Šaty Kim sa stali bestsellerom a sú ním dodnes. Nájdete ich aj na MODIVO v mnohých farbách, a tiež v koženom prevedení.

saty Rotate

Šaty Rotate model Kim – bestseller značky vo verzii s hadím vzorom.

Mohlo by sa vám páčiť: Akú dĺžku šiat k lodičkám >>>

Oblečenie Rotate nosia it-girls!

Zadaním #makeitrotate do vyhľadávača na Instagrame uvidíte, aké obľúbené je oblečenie značky. V modeloch spoločnosti Rotate môžeme vidieť módnych redaktorov a štylistov. Medzi ich fanúšikov patria aj módni influenceri, cenení pre svoj jedinečný štýl. Po akých prvkoch siahajú? Cristina Musacchio nosí ružovú bundu z umelej kože z najnovšej kolekcie značky jar/leto 2022 a Janka Polliani volí midi šaty s naberanými rukávmi. Darja Barannik naopak preferuje lila kožený kabát Rotate a nosí ho na najväčšie udalosti v módnom priemysle.

fialovy kabat

Darja Barannik v kabáte Rotate v roku 2021 počas týždňa módy v Kodani.

Fot. Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Nová kolekcia Rotate – spring/summer 2022

Dánska značka je z roka na rok populárnejšia a kolekcia na nadchádzajúcu sezónu jar/leto 2022 je kombináciou sofistikovaných, casual a štýlových strihov. Podkladom pre fotografie v kampani boli retro autá, ktoré dodali celku jedinečnú atmosféru. Modelka s vrkočmi, ktoré obľubovala Thora Valdimars, predviedla oblečenie v každodennej aj párty atmosfére.

Jeanette Madsen a Thora Valdimars pri predstavení kolekcie jar/leto 2022 na týždni módy v Kodani ponúkli množstvo mini šiat, s ktorými začalo ich dobrodružstvo, no nielen to. Na prehliadkových mólach modelky nosili oversize bundy a bundy s naberanými rukávmi. Je to kolekcia, v ktorej si každý módny fanúšik nájde to svoje. Nájdete tu latexové a vzorované legíny, bedrové nohavice, ktoré nasledujú trendy Y2K a romantické háčkované komplety.

damske oblecenie

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News