Letné festivaly začínajú ZISTIŤ VIAC

Hľadať...

Prehľad zimných kabátov pre mužov

1 min.

Ideálny pánsky kabát má spĺňať niekoľko hlavných atribútov: musí byť predovšetkým praktický a pohodlný, ale aj štýlový. Ide o prvok šatníka, po ktorom siahame častejšie ako po kravate či motýliku, preto by mal ladiť s ostatnými kúskami vášho šatníka. Je preto dobré staviť na jednoduchý model – osvedčí sa vo väčšine každodenných outfitov v kombinácii so svetrom, košeľou alebo oversize mikinou s kapucňou.

Trenčkot je ikonou klasického štýlu, ktorý sa pôvodne využívali ako vrchná časť odevu počas vojny. Nosili ich dôstojníci aj hviezdy Hollywoodu. Postačí, ak sa v spomienkach vrátime k slávnemu outfitu Humphreya Bogarta z filmu Casablanca (1942). Len málo modelov oblečenia sa môže pochváliť takou výnimočnou minulosťou. Dokonale sa osvedčí aj v kombinácii s vlneným rolákom a koženými oxfordkami v podobe nadčasovej verzie každodenného looku.

festival

433434

BUGATTI

Ide o model, ktorý bude vyzerať dobre v tmavších outfitoch – dodá mu ľahkosť a vnesie doňho trocha jasu. Táto farba vyzerá skvele v kombinácii so sivou a grafitovou. V prípade tohto kabátu sa treba vzdať nadmerného množstva foriem a faktúr v outfite. Béžové a karamelové odtiene sa najlepšie vynímajú v jednoduchých minimalistických outfitoch.

435436

BALDESSARINI/TOMMY HILFIGER

Kabát vo forme predĺženého svetra? Rozhodne súhlasíme! Modely od značky Rage Age sú dokonalou alternatívou pre mužov, ktorí hľadajú iný model ako je klasická páperová bunda, ale necítia sa dobre v klasickej verzii kabátu. Vďaka strieborným detailom takým ako zips alebo prevedenie bočných vreciek dodáva celkového looku rock ‘n’ rollový charakter. Mimoriadne funkčným prvkom je aj kapucňa, ktorá má na jeseň a v zime cenu zlata.

437438

RAGE AGE/RAGE AGE

Kárované kabáty sú späť! Vzor prezentovaný takými módnymi domami ako Gucci či Givenchy je oficiálne jedným z najštýlovejších potlačí tejto zimy. Nemusíte sa obávať kombinovania rôznych potlačí – v tejto sezóne môžeme kombinovať dokonca aj kárované s károvaným a prelomiť tak predsudky o nevkusnej kombinácii. Je to dokonalý tip pre individualistov, ktorí milujú módne experimenty.

439440

TOMMY HILFIGER/BALDESSARINI

To je model, ktorý netreba asi nikomu zvlášť predstavovať. Klasika vo svojej nadčasovej forme. Dokonale ladí tak s farebnými prvkami šatníka ako aj v čiernom total looku. Rozhodne ide o jednu z farieb sezóny.

441442

KARL LAGERFELD/TOMMY HILFIGER
Trendy a Tipy
Insta News