MID SEASON SALE! Zľavy do -30%

Hľadať...

Čo si obliecť, ak ste skalnou fanúšičkou televízneho seriálu “Wednesday”?

2 min.

Seriál “Wednesday” prekonáva nové rekordy sledovanosti na Netflixe a svojím šarmom láka mladých aj mnohých starších divákov. Čo nosí titulná postava v seriáli a ako sa v tomto štýle obliekať? S pomocou efektívneho tímu social media v MODIVO prichádzame, aby sme vám pomohli odpovedať na otázku, ako sa obliekať ako Wednesday.

Rodina Addamsovcov sa vrátila v hite Netflixu s veľkou, ba priam obrovskou pompou. Už v prvom týždni prekonal seriál „Wednesday“ rekord sledovanosti platformy – diváci pri seriáli strávili 341 miliónov hodín. Miliarda hodín bola dosiahnutá za menej ako 2,5 týždňa, čo predchádzajúcemu rekordérovi trvalo takmer dva mesiace.

MSS

Nečudo, že podobne ako pri „Peaky Blinders“ bol záujem aj o šatník hrdinov. Od klasických šiat, cez čierno-biele svetre, kabáty, tenisky na platforme a epické šaty – všetko je klasické, ale aj v charaktere 21. storočia. Dnes vám poradíme, ako sa obliekať ako Wednesday Addams a mať po ruke dostupné produkty z domácich obchodov.

Outfity Wednesday Addams sú úžasné a ideálne pre ženy milujúce all-black štýl. Už v prvej epizóde nového hitu Netflixu dáva hrdinka jasne najavo, že čierna je jej farba a všetky ostatné farby sú jej ukradnuté.

Za outfity Jenny Ortega (seriálovej Wednesday) je zodpovedná Colleen Atwood, kostymérka a laureátka 4 Oscarov a až 8 nominácií na Oscara. Pracovala na filmoch ako “Planéta opíc”, “Nožnicovoruký Edward”, “Filadelfia”, “Mlčanie jahniat”, “Deväť” a mnoho, mnoho ďalších.

Za kostýmy k filmom „Chicago“, „Gejša“, „Alica v krajine zázrakov“ a „Fantastické zvery a ich výskyt” získala Oscara.

Najikonickejší outfit Wednesday môžeme vidieť už v prvej epizóde. Fanúšikovia Addams Family z roku 1991 a Christiny Ricci ako Wednesday spoznajú kvetinovú potlač na šatách s bielym golierom. Je to zjavná pocta tejto úlohe a pocta herečke aj tvorcom.

Christina Ricci ako WednesdayPhoto by Paramount/Getty Images

Bonus od nás. Všimli ste si, že Enid, spolubývajúca Wednesday, v scéne, v ktorej si dohodla rande s Ajaxom, pozoruhodne odkazuje na ďalší mládežnícky hit Netflixu – „Emily v Paríži“? Mimochodom, Enid je so svojím ružovým štýlom skvelým kontrastom k Wednesday.

Tu sú štyri outfity v štýle seriálu Wednesday, ktoré pripravil tím MODIVO.

Outfit Wednesday č. 1

Úpletové šaty Red Valentino, čižmy Red Valentino z prírodnej kože, ruksak DKNY ako náhrada za kabelku z iných outfitov.

Upletove saty od Red Valentino, cizmy od Red Valentino z prirodnej koze, ruksak od DKNY

Zostavte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 2

Dlhé kokteilové šaty Red Valentino, červeno-čierne topánky od Rage Age, čierna kabelka DKNY a náušnice GUESS na doplnenie.

Dlhe kokteilove saty od Red Valentino, cerveno-cierne topanky od Rage Age, cierna kabelka od DKNY a nausnice GUESS

Zostavte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 3

Čierne štýlové šaty s uzavretým topom od Custommade, náušnice Enaya, čelenka Lavashka, kabelka Coach a oxfordky Chiara Ferragni.

Cierne saty od Custommade, nausnice Enaya, celenka Lavashka, kabelka Coach a oxfordky Chiara Ferragni

Zostavte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 4

Čipkované kokteilové šaty Red Valentino, oxfordky Solo Femme, kabelka Pinko, náušnice Enaya a dáždnik Pierre Cardin.

Cipkované kokteilove saty Red Valentino, oxfordky Solo Femme, kabelka Pinko, nausnice Enaya a dazdnik Pierre CardinWednesday Addams style

Zostavte si podobný look:

Mohlo by vás zaujímať >> Farba roka 2023 od Pantone je zvolená! Pozrite si oblečenie a doplnky v odtieni Viva Magenta

Hlavná fotografia: Photo by Leon Bennett/Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News