Hľadať...

Mäkké a pohodlné pánske pyžamá ideálne na dlhé zimné večery

Nič nedokáže spríjemniť zimný večer tak ako pohodlné mäkké pyžamo. V MODIVO nájdete pánske súpravy zo 100% bavlny – príjemné na dotyk a hrejivé. Minimalistické modely v neutrálnych farbách oslovia nejedného muža. Pre aké pánske pyžamo sa rozhodnúť v zime? Pozrite si naše tipy!

Pánske pyžamo na zimné večeryaké vybrať?

Ideálne pánske pyžamo by malo mať voľný strih a malo by byť vyrobené z priedušného a prírodného materiálu príjemného na dotyk. Ide predovšetkým o vaše pohodlie, hoci ani otázka estetiky by nemala byť druhoradá. Počas zimných večerov stavte na pyžamo s dlhými rukávmi – najlepšie také, ktoré pripomína pohodlnú teplákovú súpravu. Ak preferujete minimalizmus a jednoduché strihy, zvoľte hladkú súpravu v neutrálnej farbe.

Pánske pyžamá pre milovníkov klasiky a minimalizmu

446

Pyžamová súprava Emporio Armani tmavomodré / svetlomodré

Aj v spálni je miesto pre módu!

Kto povedal, že v spálni nie je miesto pre štýl a originalitu? Ako často hovorieva Anna Della Russo – móda sa prediera všade. Pyžamo má byť odzrkadlením vášho vkusu a štýlu.

Pánske pyžamo s logom obľúbenej značky

447

Čierne pyžamo Emporio Armani / čierno-červené pyžamo Guess

Vzory a potlač, teda veselé pánske pyžamá

Máte slabosť na vtipnú potlač na tričkách alebo originálne vzory? Nemusíte sa ich vzdať ani počas dlhých zimných večerov.

448

Guess / Emporio Armani Underwear

Značkové pánske pyžamo je dokonalý tip na vianočný darček. Pozrite si ponuku pyžám na MODIVO a urobte radosť sebe alebo svojej blízkej osobe.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News