Letné festivaly začínajú ZISTIŤ VIAC

Hľadať...

História značky Gestuz, škandinávsky mix jemnosti, elegancie a rock’n’rollu

2 min.

Gestuz je škandinávska značka, ktorá myslí na modernú ženu. Vždy vytvára veci, ktoré hladko zapadnú do každodenného života ženy a vštepuje presvedčenie, že neexistuje len jeden spôsob, ako byť ženou alebo sa obliekať ženským spôsobom. Vždy sa snaží vytvárať návrhy, ktoré zdôrazňujú ženskú silu, a nie ju zatieňujú. Oblečenie, ktoré umožňuje individuálny výklad, ktorý jej umožňuje sprostredkovať, čo pre ňu znamená sila. Čo ešte sa oplatí vedieť o tejto škandinávskej značke? Čítajte nižšie.

festival

Značka Gestuz vznikla pred 14 rokmi a odvtedy neustále rozširuje okruh svojich verných zákazníkov. Niet sa čomu čudovať – spája v sebe kvalitné spracovanie a originálny dizajn v duchu škandinávskeho štýlu.

Spoločnosť Gestuz bola založená v roku 2008 Sanne Sehested, ktorá chcela vytvoriť značku inšpirovanú vlastným šatníkom s energiou a citom, ktorý má móda sprostredkovať užívateľovi. Inšpiráciou pre jej vznik bol život v zákulisí rock’n’rollu, no s nádychom elegancie a jemnosti. Dopĺňajú to výrazné a inovatívne potlače a malý výber ručne vyrobených pútavých prvkov, ktoré vám umožnia vyčnievať z davu. V ponuke značky Gestuz je možné objaviť celý vesmír. Tvoria ju nielen produkty, ale aj prístup, ktorý k nim patrí.

Nosením značky Gestuz vyjadrujete individualitu, zábavu, strohosť a silu. Gestuz sa hodí do každého stavu mysle. Ak chcete byť poburujúce, sexi, ženské alebo len jedinečné vo svojom individuálnom zmysle, táto značka je pre vás. Poslaním tejto škandinávskej značky je umožniť spotrebiteľom objaviť svoj vlastný štýl. Je to možné vďaka originálnemu sortimentu, ktorý vám umožňuje vyjadriť vašu náladu oblečením. Vo svete Gestuz tak vzniká rôznorodosť, ktorá je dôležitá, keďže cieľom značky nie je zapadnúť do jednej osobnosti.

Čo teda v praxi v sortimente značky Gestuz nájdeme a akými vlastnosťami by sa mohla popýšiť? Je to určite:

  1. farebné oblečenie s jednoduchým strihom kvôli rovnováhe;

  1. nadčasová klasika, akou sú napríklad čierne kostýmy značky Gestuz, hladké topy alebo biele košele, ktoré dopĺňajú farebný mix;

  1. denim v podobe nohavíc, šiat a košieľ, odkazujúce na rock’n’rollové piliere značky;

  1. oblečenie s potlačou, vrátane zvieracích, ako sú tigrované pruhy alebo leopardie škvrny;

  1. modely odkazujúce na najnovšie trendy z najväčších prehliadkových mól.

Počas sezónnych týždňov módy organizovaných v najväčších mestách Európy trendsetterky často využívajú vo svojich outfitoch oblečenie Gestuz. Ako vytvárajú outfity s ich použitím? Pozrite nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Influencerka v ciernom kabate v style Matrix a ruzovych dzinsoch Gestuz

Streetstyleshooters via Getty Images

Nie je žiadnym tajomstvom, že škandinávske značky milujú miešanie intenzívnych farieb s tlmenými a trendsetterky z tejto oblasti tento trik ochotne využívajú vo svojom vlastnom stylingu. Preto si influencerka na fotke vyššie prehodila cez ružovú džínsový komplet Gestuz čierny kabát v štýle matrix.

Trendsetterka v kardigane Gestuz a fialovych nohaviciach

Christian Vierig via Getty Images

Gestuz je značka, ktorá vytvára oblečenie s ohľadom na ženskú silu, ale aj na jej pohodlie. V jej ponuke nenájdete len kožené komplety či bundy so širšou líniou ramien, ale aj teplé a pohodlné svetre, odkazujúce na trendy tých najväčších prehliadkových mól. Trendsetterka na fotke vyššie má oblečený kardigan Gestuz.

Influencerky nosia dzinsovy korzet, volne panske dzinsy a cierne kozene clenkove cizmy

Streetstyleshooters via Getty Images

Džínsy sú základom rock’n’rollového štýlu, ktorý značku Gestuz nepochybne inšpiroval už od začiatku. Na fotke vyššie má influencerka oblečený džínsový korzet tejto značky, k tomu pánske džínsy voľného strihu a čierne kožené členkové čižmy. Rockový štýl v škandinávskom vydaní!

Zena v ciernom total look a oranzovych lodickach

Streetstyleshooters via Getty Images

V sortimente Gestuz nájdete aj množstvo vecí z ekologickej kože, ako napríklad nohavice na fotke vyššie. Kožené komplety môžete nosiť naraz alebo kombinovať s kontrastnými materiálmi, ako je úplet alebo bavlna. Škandinávske trendsetterky rady zavádzajú tento outfit do svojho šatníka.

Hlavná fotografia: Streetstyleshooters via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News