Hľadať...

Farba roka 2024 od Pantone je zvolená! Inštitút predstavuje farbu Peach Fuzz

2 min.

December je v módnom priemysle obdobím plným šumu. Za všetok zmätok je zodpovedný inštitút Pantone a oznamuje farbu na nadchádzajúci rok. Rok 2024 hlási veselé, pokojné a nostalgické časy, pretože od januára bude svetom módy otriasať jemná broskyňa.

festival

Lúčime sa s energickým odtieňom Viva Magenta a s veľkou radosťou vítame odtieň Peach Fuzz, z ktorého srší empatia a vrúcnosť.

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz: tak sa bude v roku 2024 volať najobľúbenejšia a HORÚCA farba vo svete módy. Návrhári sú nadšení a módne diktátorky šťastné. Úloha Inštitútu Pantone bola splnená. Farba, ktorú oznámili, vzbudila presne tie emócie, s ktorými sa mala spájať.

Prečitajte si tiež o farbe minulého roka >>> Farba roka 2023 od Pantone je zvolená! Pozrite si oblečenie a doplnky v odtieni Viva Magenta

Peach Fuzz je anjelská a jemná broskyňa, ktorá navodzuje stav pokoja a šťastia. Je jemná, no zároveň svieža a povzbudzujúca. Inštitút nás mal touto aktivitou povzbudiť k tomu, aby sme boli blízko k iným ľuďom, podelili sa a spolupracovali. Farba roka 2024 od Pantone chytí za srdce a naplní ho teplom a starostlivosťou.

Kolor roku Pantone 2024: sukienka peach fuzz, białe rajstopy i buty z ozdobną kolorową klamrą

„Hľadali sme odtieň, ktorý by odrážal našu vrodenú túžbu po blízkosti. Vybrali sme farbu, ktorá vyžaruje teplo a modernú eleganciu a zároveň harmonizuje so súcitom. Peach Fuzz bez námahy spája mladosť a nadčasovosť.“ – hovorí Leatrice Eiseman, riaditeľka inštitútu Pantone.

Po ťažkých časoch Covidu a sociálnej izolácie vás Peach Fuzz vyzýva, aby ste sa stretli v skutočnom svete bez tabletov a technológií. Inštitút to manifestuje výberom farby Pantone 2024. Nabáda nás k bezstarostným stretnutiam, šťastným výletom a zábavným večierkom. Pri pohľade na nadchádzajúci rok budeme plní optimizmu a empatie.

Tento atraktívny odtieň broskyne je jemne vsadený medzi ružovú a oranžovú. V street style navodzuje atmosféru srdečnosti a na prehliadkových mólach šarmantne púta pozornosť. PANTONE 13-1023 Peach Fuzz vás prenesie nielen do sveta harmónie, ale aj do sveta módneho oblečenia! Kto tvrdí, že móda a empatia sa nedajú skĺbiť, túto krásnu farbu ešte nezažil. A tu je návod, ako dizajnéri vzdávajú hold pastelovej broskyni.

Počas parížskeho týždňa módy Patou predstavilo konfekčnú kolekciu jar/leto 2024. Prehliadkové mólo zdobili tlmené farby aj jemné pastely vrátane farby Pantone 2024. Patou dokazuje, že zamatovo broskyňová dokonale kontrastuje s bielou a zlatou a vyzerá ešte lepšie so sakom a šatami.

Kolor roku Pantone 2024: marynarka
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Kolor roku Pantone 2024: sukienka mini
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Ak nie biele, tak čierne. Peach Fuzz je nielen krásna, ale aj veľmi jednoduchá na štylizovanie. Dizajn od Prabal Gurung obsahuje farby Pantone v kombinácii so zlatou a čiernou. Veselá broskyňa bude vyzerať skvele na sofistikovanom oblečení s kravatami, ale aj na dámskych oversize kožuchoch.

Kolor roku Pantone 2024: wiązany top
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Kolor roku Pantone 2024: sztuczne futro
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Keď sme sledovali prehliadku Missoniho na sezónu jar/leto 2024 v Miláne, bolo ťažké neusmiať sa. Prehliadkové mólo bolo doslova zaplavené všetkými druhmi oranžovej. Medzi nimi bola aj ich zamatová kráľovná, Peach Fuzz. Preto si myslíme, že šaty vo farbách Pantone 2024 budú vo vašom letnom šatníku absolútnou nevyhnutnosťou.

Kolor roku Pantone 2024: sukienka maxi
Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Kolor roku Pantone 2024: sukienka pomarańczowa
Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

O návrhoch Kiko Kostadinova sa dá povedať veľa, vrátane toho, že prekvapia svojou originalitou a zdobí ich celá škála farieb dúhy. A na jeho prehliadke na nadchádzajúcu jarno-letnú sezónu nemohla chýbať farba roku 2024. Peach Fuzz zdobila dámske nohavice a blúzky s dlhým rukávom. Na móle nechýbali ani páni, ktorí nám dokázali, že zamatovo broskyňová nie je len farba pre ženy.

Kolor roku Pantone 2024: rybaczki
Photo by SAVIKO/Gamma-Rapho via Getty Images

Kolor roku Pantone 2024: męski podkoszulek
Photo by Francois Durand/Getty Images

Harmonické kúzlo farby Pantone 2024 objavil aj módny dom Balmain. Na prehliadke Oliviera Rousteinga ste mohli obdivovať jarno-letnú kolekciu plnú farebných akcentov. Peach Fuzz zdobila nielen šaty, sukne a tričká na ramienka, ale aj doplnky a predovšetkým kabelky.

Kolor roku Pantone 2024: torebka do ręki
Photo by Peter White/Getty Images

Kolor roku Pantone 2024: torebka z kwiatową ozdobą
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Mohlo by sa vám páčiť >>> Petrolejová farba – aký je to odtieň? Pozrite si oblečenie a doplnky v tejto módnej farbe

Hlavná fotografia: Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Image

Trendy a Tipy
Insta News