NOVÁ SEZÓNA: JAR LETO ’24! OBJAVTE TRENDY >>>

Hľadať...

“Emily v Paríži” 3. séria – akým elementom oblečenia zostáva Lily Collins verná?

3 min.

Seriál “Emily v Paríži” je skutočným potešením pre milovníčky parížskeho šiku v modernom vydaní. Nadčasové kreácie v podaní šéfky a priateľky hlavnej hrdinky vytvárajú kontrast s odvážnymi a farebnými outfitmi Američanky žijúcej v Paríži. Čo je fenoménom seriálu, ktorý má za sebou už tri série a akými outfitmi poteší Emily Cooper tentokrát?

Vybrali sme niektoré z obľúbených kúskov oblečenia hlavnej hrdinky, ktoré môžete použiť na vytvorenie outfitov zo seriálu Emily v Paríži. Pozrite si naše návrhy!

SS 24

Seriál „Emily in Paris“ debutoval na Netflixe 2. októbra 2020 a okamžite si získal srdcia milovníkov francúzskeho štýlu. Dobrodružstvá titulnej postavy Emily v podaní Lily Collins netrpezlivo sledovali milióny divákov po celom svete, a preto sa seriál dočkal pokračovania. Kedy bude mať premiéru 3. séria seriálu Emily v Paríži? Séria je dostupná na Netflixe od 21.12.2022.

Finále druhej série zanechalo vo fanúšikoch seriálu niekoľko otáznikov. Rozhodne sa Emily pokračovať v kariére v reklamnej agentúre Savoir, hoci ju opustili všetci francúzski zamestnanci? Ostane Američanka v Paríži alebo sa rozhodne vrátiť do vlasti? A na záver – budú Emily a Gabriel konečne pár? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v 3. sérii seriálu „Emily v Paríži“!

Outfity hlavnej hrdinky Emily a jej kamarátok – Mindy (Ashley Park), Camille (Camille Razat) a Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) sú od začiatku kontroverzné. Je to preto, že výber outfitov postáv v prvých dvoch sériach „Emily v Paríži“ mala na starosti Patricia Field (ktorá tiež tvorila štýl Carrie Bradshaw zo „Sexu v meste“) v spolupráci s kostýmovou návrhárkou série Marilyn Fitoussi. Field chcela, aby štýl Emily mal blízko k nadčasovej klasike, ktorú milovala Audrey Hepburn, no s trochou nonšalancie, ktorú pozorujeme v outfitoch už spomínanej hlavnej postavy Sexu v meste. Toto netypické spojenie je trefou do čierneho!

Emily in Paris Look

Shop the look:

Šaty Custommade

Kabelka Rage Age

Sandále Guess

V 3. sérii Emily v Paríži kostýmová návrhárka Marilyn Fitoussi prevzala opraty od Patricie Field a ponúka nový pohľad na našu obľúbenú francúzsku zostavu. Hoci štýl Emily zostáva stále iný, než aký vidíme v parížskych uliciach či v outfitoch Camille, Američanka žijúca v Paríži v poslednej sérii so svojim šatníkom veľa experimentuje. Tentokrát sú jej outfity sofistikovanejšie (pravdepodobne vďaka modelom od Louis Vuitton, Miu Miu či Magda Burtym), no sú stále farebné a prekvapivé. Viacfarebné svetre s potlačou, metalické čižmy nad kolená a objemné naberané šaty sú súčasťou jej najnovšej evolúcie štýlu. Čo ešte nájdeme v šatníku Emily?

1. Farebný kabát

Charakteristickým znakom Emily Cooper? Farby! Fitoussi chcela sprestriť čierno-biele ulice Paríža a povzbudiť tak ženy k experimentovaniu s výraznejšími farbami. Podarilo sa? Táto “módna prehliadka” si určite urobila meno, takže je tu veľká šanca, že áno! Postava v podaní Lily Collins sa nelúči s farebnými kabátmi, vzorovanými bundami v intenzívnych farbách či sukňami, o akých sa Parížankam ani nesnívalo.

2. Baretka

Keď premýšľate o šatníku francúzskych žien, prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, je samozrejme baretka. Emily, ktorá chce trochu zapadnúť do svojho nového prostredia, ju hrdo nosí od prvej epizódy série, čo sa občas stretáva so Sylviiným vyčítavým pohľadom. V šatníku ich má celú kolekciu: červené, žlté, ružové atď. Toto ale nie je jediný typ pokrývky hlavy, ktorý si postava v podaní Lily Collins obľúbila. Emily tiež miluje vzorované bucket hats, čiapky so šiltom a backer boy, ktoré vybočujú zo stereotypného vnímania francúzskeho štýlu.

3. Minisukňa

Emily miluje šaty a minisukne na všetky spôsoby. Jej obľúbené sú určite tie v tvare písmena A s jemným károm. Tajomstvo úspešného outfitu? Američanka nosí krátke sukne bez pančuchových nohavíc a spája ich s oversize vrchným dielom a lodičkami, čižmami alebo členkovou obuvou!

4. Topáky na platforme

A keď už sme pri topánkach, farebné lodičky na platforme a čižmy na vysokom opätku sú ďalším poznávacím znamením Emily Cooper. Jej láska k vysokým opätkom sa dá prirovnať k láske Carrie Bradshaw a rovnako ako hrdinka seriálu „Sex v meste“ ich Emily nosí pri každej možnej príležitosti – na rande, do práce, na stretnutia s priateľmi a dokonca aj na výlety!

5. Vzorované obečenie

Kárované, houndstooth, bodky, prúžky, kvety, zvieracie motívy – pri vzoroch sa Emily Cooper drží zásady čím viac, tým lepšie. Milovníčka výrazných outfitov, ako nikto iný, dokáže skombinovať zdanlivo nekompatibilné prvky oblečenia, vďaka čomu získame dokonalý vzhľad aj v športovej verzii. Ak hľadáte nápad na farebné outfity v skutočne parížskom štýle, hrdinka v podaní Lily Collins ich poskytuje viac než dosť!

Mohlo by sa vám páčiť >>> Čo si obliecť, ak ste skalnou fanúšičkou televízneho seriálu “Wednesday”

Hlavná fotografia: Pascal Le Segretain via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News