Hľadať...

Béžová jarná bunda – prehľad tých najmódnejších modelov na jar 2022 dostupných na MODIVO

Nastal čas, keď vonku stúpa teplota a dni sa predlžujú. Začiatok jari je ideálny čas poobzerať sa po prechodnej bunde, ktorá vás bude sprevádzať nasledujúce mesiace. Zaujíma vás, aké štýly a farby budú módne v roku 2022? Nové kolekcie propagované dizajnérmi oplývajú výraznými bundami s ornamentmi aj nadčasovým vrchným oblečením. Ak máte radi klasiku, medzi hity patrí napríklad béžová jarná bunda, po ktorej trendsetterky dychtivo siahajú.

Dámska béžová bunda je najvyberanejším vrchným oblečením na jar! Pozrite si najmódnejšie modely pre rok 2022 dostupné v internetovom obchode MODIVO.

Béžová prechodná bunda – aký model si vybrať?

Hoci sa prechodné bundy väčšinou spájajú so športovými modelmi, každú sezónu obohacujú dizajnéri nové kolekcie o vrchné oblečenie v elegantnom štýle. Košeľový, prešívaný, oversize, dlhý alebo krátky? Ktorý model si vybrať? Jarná bunda by mala byť v súlade nielen s najnovšími trendmi, ale aj s vaším štýlom.

Fot. Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Fot. Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Pre fanúšičky klasiky bude dobrou voľbou dlhá alebo oversize prešívaná bunda, ktorá sa hodí k elegantným aj každodenným outfitom. Ak máte naopak radšej trochu módnejšie návrhy, vyberte si anorak alebo béžovú koženú bundu, ktorá dodá každému outfitu originálny vzhľad.

Najmódnejšie béžové jarné bundy 2022 dostupné na Modivo

V širokej ponuke MODIVO jednoducho nájdete béžové jarné bundy inšpirované návrhmi najväčších módnych domov. Špeciálne pre vás sme vybrali 7 top modelov, medzi ktorými nájdete nielen nadčasové vrchné oblečenie, ale aj modely, ktoré si práve získavajú popularitu.

Kremova presivana bunda Simple

Krémová prešívaná bunda Simple

Bezova dzinsova bunda SisleyBéžová džínsová bunda Sisley

Bezova koselova bunda American EagleBéžová košeľová bunda American EagleDlha bezova bunda Marc O’PoloDlhá béžová bunda Marc O’PoloDamsky anorak SprandiDámsky anorak Sprandi

Bezova nepremokava bunda RemainBéžová nepremokavá bunda Remain

Bezova presivana bunda Marc O’PoloBéžová prešívaná bunda Marc O’Polo 

Aké doplnky sa hodia k béžovej bunde?

K béžovej sa hodí veľa farieb. Vďaka tomu by výber doplnkov k svetlému vrchnému odevu na jar nemal spôsobiť žiadne problémy. Pokiaľ ide o šály a čiapky, ktoré sa hodia s béžovej bunde, vyberte si z tých s podobnými farbami, teda krémové, biele, sivé a hnedé modely. Tento typ farieb prevláda v outfitoch popredných trendsetterov. Ak však máte radi intenzívne farby, béžová môže byť pre ne skvelým podkladom. Typ čiapky je najlepšie prispôsobiť teplote vonku. Na začiatku jari noste pruhovanú beanie čiapku alebo vlnenú baretku a počas slnečných dní šiltovku.

Mohlo by sa vám páčiť >>> Módne bundy na jar 2022 – pozrite si 5 top modelov tejto sezóny!

Ikona: Streetstyleshooters via Getty Images

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News