NOVÁ SEZÓNA: JAR LETO ’24! OBJAVTE TRENDY >>>

Hľadať...

Aký darček ku Dňu žien 2023 – pozrite si najlepšie tipy na štýlový darček!

2 min.

Čoskoro nás čaká špeciálny čas, v ktorom budeme oslavovať úlohu žien vo svete a manifestovať ženskosť. Kedy je Deň žien? Ako každý rok, aj tentokrát ho oslavujeme 8. marca! V tento deň sa oplatí oceniť nielen najdôležitejšie dievčatá zo svojho okolia, ale možno predovšetkým seba. Premýšľate, aký darček ku Dňu žien vybrať? Kvety a romantická večera nie sú jediné možnosti! Pozrite si nášho sprievodcu štýlovými darčekmi.

Kto povedal, že ku Dňu žien by mali dávať darčeky iba muži? Deň žien je skvelou príležitosťou osláviť self-love a obdarovať seba, mamu či kamarátku malým darčekom. Pozrite sa, čo sa objavilo na zozname dokonalých darčekov ku Dňu žien 2023!

SS 24

Najlepšie darčeky na Deň žien a iné príležitosti sú tie premyslené. Dokazujú, ako dobre poznáte obdarovanú osobu, ​​sú praktické a navyše personalizované darčeky sú najzábavnejšie. Žena, pre ktorú hľadáte darček ku Dňu žien, má rada všetko naplánované? Nič ju teda nepoteší viac ako elegantné hodinky! Modely na zlatom alebo striebornom náramku sa určite budú páčiť moderným biznismenkám, ale aj iným zaneprázdneným ženám.


Photo by Edward Berthelot/Getty Images

Na MODIVO nájdete značkové dámske hodinky od renomovaných značiek, vrátane bižutérnych hodiniek Michael Kors a luxusných hodiniek Versace, ktoré ženy milujú. Pre fanúšičky klasiky máme v ponuke modely s koženým remienkom s elegantným ciferníkom. Na druhej strane, milovníčka aktívneho životného štýlu bude potrebovať praktický darček – smartwatch.

Veľa žien vychádza z toho, že kabeliek nikdy nie je dosť. Dokonca čím viac, tým lepšie! Každý outfit bude predsa potrebovať inú – do práce, na párty, na rande … možností je veľa! Ak teda neviete, čo kúpiť ako darček ku Dňu žien, kabelka bude to pravé!

Photo by Edward Berthelot/Getty Images

Túto sezónu prehliadkovým mólam kraľovali kabelky bagetky v štýle vintage, strieborné crossbody kaebelky na retiazke a elegantné kufríkové kabelky. Stavte na módny darček ku Dňu žien a vyberte si jeden z trendových modelov alebo sa rozhodnite pre priestrannú shopper tašku – je to ideálny darček pre každú ženu.

Dobrým nápadom na darček pre svoju milovanú, sestru alebo kamarátku môže byť … zmyselná dámska spodná bielizeň! V súčasnosti ju nenosíme len na romantický večer, ale hoci aj každý deň ako prvok outfitu, napríklad k oversize saku. Ako vybrať komplet, ktorý bude vkusný a zároveň sa bude obdarovanej páčiť?

Mohlo by sa vám páčiť: Topy, čipkované podprsenky a ďalšie – ako nosiť dámsku spodnú bielizeň v každodenných outfitoch?

Stavte na klasiku, čiže béžovú alebo čiernu čipkovanú podprsenku v súprave s nohavičkami. Každej žene sa určite zapáči aj zmyselné body alebo saténový župan. Netreba dodávať, že spodná bielizeň je dokonalým darčekom aj pre samú seba!

Darček ku dňu žien určite vyčarí široký úsmev na tvári ženy, ktorú milujete. Vaša polovička sa rada líči alebo má veľa kozmetiky? Štýlová kozmetická taštička bude tým pravým darčekom! Darček ku dňu žien nemusí byť veľkolepý a priestranný kufrík sa bude hodiť na výlet s kamarátkou alebo na víkend vo dvojici.


Photo by Jeremy Moeller/Getty Images

Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol nájsť ten ideálny darček ku Dňu žien 2023. Všetky ponuky nájdete na MODIVO!

Mohlo by sa vám páčiť: MODIVO OUTLET – značkové oblečenie so zľavami od -50%!

Hlavná fotografia: Photo by Christian Vierig/Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News