Hľadať...

V najnovšej kampani SS20 MODIVO sa cesta stala cieľom

Inšpiráciou pre vytvorenie kampane MODIVO #ModernWestern bola téma American Dream, ktorá znamená – žiadne obmedzenia a sloboda výberu. Kolekcia jar/leto 2020 je stelesnením najnovších trendov. Umožňuje nekonečné módne experimenty. Veľa zlata, farieb a pôsobivých strihov, ktoré budú fungovať v podobe perfektných outfitov na letné stretnutia v záhrade, nočné plážové párty, všetky ďaleké cesty a večery strávené v baroch. Popusťte uzdu fantázii a interpretujte atmosféru amerického westernu po svojom.

#MODIVOOnTheRoad

Najnovšia kolekcia MODIVO čerpá inšpiráciu z dlhých ciest po americkej prérii. Téma American Dream sa chápe ako obrovská škála možností a cesta za šťastím. Neobmedzený priestor a možnosť ísť kamkoľvek chcete. Jarná a letná kampaň 2020 vyzdvihuje individualitu a silu ženy. Táto žena nehľadá lásku. Hľadá dobrodružstvo. Je záhadná a neodhaľuje svetu svoj príbeh ani zámery. Oblečenie je symbolom jej individuality – trblietavé šaty v púšti? Je to výsledok spontánnych rozhodnutí a náhodných stretnutí. Stretáva sa s mužom, ktorý moderne interpretuje trendy z predchádzajúcej éry. Drieme v ňom romantika 90. rokov, ale aj nonšalantnosť a nespútanosť Jamesa Deana. Jediné, na čom záleží, sú bohaté skúsenosti a prežívanie American Dream vo vlastnom štýle.

Fotografie pre kampaň #ModernWestern vznikli v slnečnej Kalifornii, kultovom meste Palm Springs, metropolitnom Los Angeles, na festivale Coachella a počas cesty, ktorá bola sama osebe vysnívaným cieľom. Vďaka mimoriadnym svetelným efektom ešte viac vynikla atmosféra kedysi divokého západu. Pastelové západy slnka, púštna farebná paleta, tropická vegetácia, uctievanie slobody a rebelský prístup k životu.

Medzi značky zo širokého portfólia predstaveného v kalifornskej outdoorovej kampani patria okrem iných aj: Pinko, Versace Jeans Couture, Michael Kors, Liu Jo, Twinset, Elisabetta Franchi a Calvin Klein. Kolekcia MODIVO na jar/leto 2020 bude obsahovať viac ako 30 000 nových produktov iba z kategórie „oblečenie“ a rovnaký počet z kombinovanej kategórie „obuv“ a „doplnky“. Ide o jednu z najväčších ponúk prémiovej módy dostupných na trhu.

MODIVO

Modelka: Hannah Cassidyová / Model: James Wyrick / Vlasy: Shlomi Hillel Líčenie: Aga Jakubowski / Stylista: Mateusz Kołtunowicz / Produkcia: ILMATIC / Fotograf: Gosia Turczyńska

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News