Hľadať...

Trendy jeseň-zima 2021/2022 – prehľad najmódnejších dámskych búnd dostupných na Modivo

Vďaka nedávnym módnym prehliadkam už poznáme trendy na sezónu jeseň-zima 2021/2022, ktoré budú vládnuť dámskej móde. Vieme, aké topánky, nohavice, šaty, kabáty, kabelky a pokrývky hlavy už čoskoro dobyjú ulice hlavných miest módy, ale aj to, aké strihy dámskych búnd sa budú už o chvíľu považovať za najmódnejšie. Od modelov ako z alpských lyžiarskych zjazdoviek až po prešívanú klasiku alebo trochu šialenejšie modely v lila farbe. Jedno je isté – všetky najmódnejšie typy dámskych búnd na sezónu jeseň-zima 2021/2022 nájdete v ponuke Modivo. Rozhodne sa pozrite na nižšie predstavené outfity.

Trendy na nadchádzajúcu sezónu tvoria mix nám dobre známej klasiky a módnych prekvapení. Návrhári sa postarali o to, aby sme sa ani na chvíľu nenudili. Pozrite sa nižšie!

Trendy jeseň-zima 2021/2022 – najmódnejšie bundy na prehliadkach

Alpské prehliadky značky Miu Miu si získali bundy v štýle ski chic, teda také, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z lyžiarskeho svahu. U Etro za to kraľovali bundy vo folklórnom štýle. Prešívané puzdrové modely sa objavili na prehliadke značky Chloe, podobne ako excentrické patchworkové modely. Za to u Diora sa objavili ortalionové bundy klokanky, ktoré sa obliekajú cez hlavu a majú jedno veľké vrecko na bruchu. Na prehliadke Monse to oplývalo bundami, ktoré sú nám známe už z predchádzajúcej sezóny, t. j. tie, ktoré majú strih košele. Nechýbali ani široké bundy-parky a klasické čierne kožené bundy.

10 najmódnejších búnd na sezónu jeseň-zima 2021/2022 dostupných na Modivo

V širokej ponuke Modivo ľahko nájdete dámske bundy, ktoré dokonale korešpondujú s najnovšími trendmi. Špeciálne pre vás sme vybrali 10 najmódnejších strihov, ktoré nájdete nižšie.

824

Páperová bunda značky Peak Performance

825

Prešívaná bunda značky Patrizia Pepe

826

Prešívaná bunda značky Weekend Max Mara

827

Bunda typu anorak značky Calvin Klein

828

Parka z viac druhov materiálov značky MAX&Co

829

Prešívaná bunda značky Pinko

Mohlo by vás zaujímať: Najmódnejšie jesenné outfity roku 2021 podľa top návrhárov

Ikona: Edward Berthelot / via Getty Images

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte!
Insta News